Бульбашки на шпалерах. Як прибрати бульбашки?

шпалер

реклама

Після обклеювання шпалер або через певний час на них можуть з’явиться здуття – бульбашки.

реклама

Причини виникнення

  • неякісний і невірно підібраний клей (наприклад, клей по щільності не відповідає шпалер);
  • наявність протягів;
  • неправильно приготований клей (в тому числі: не можна інтенсивно наносити клей на шпалери або на стіни (якщо Ви клеїте шпалери на флізеліновій основі);
  • нерівномірне нанесення клею на шпалери; шпалери з намазати клеєм довго не приклеювали на стіну (при цьому шпалери сильно набрякли, а при висиханні папір зсихається і витісняє повітря, що і призводить до появи бульбашок).

Як прибрати бульбашки на шпалерах

  • За допомогою пластикового шпателя (або щітки – для вінілових шпалер, гумового валика – для флізелінових шпалер, м’яку ганчірочку – для паперових шпалер). Таку процедуру роблять у день обклеювання шпалер. Надлишки клею з поверхні шпалер потрібно «зігнати» за допомогою вищезгаданого інструменту і протерти сухою ганчіркою.
  • За допомогою медичного шприца, наповненого шпалерних клеєм. У місці утворення бульбашки робите акуратний невеликий розріз, випустіть повітря і вставте голку зі шприцом (наповненим клеєм) під шпалери. Потім – акуратно м’якою ганчіркою розгладьте цю частину – від країв до центру, видаляючи надлишки клейового розчину, які будуть виходити з зробленої вами дірочки.
  • За допомогою несильно нагрітого праски (Увага: не всі види шпалер підходять для застосування цього способу). Зробіть невеликий розріз в місці міхура і через кілька шарів тканини пропрасуйте його. Таку процедуру проводять у разі, коли шпалери ще не зовсім підсохли.

реклама

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *