Економимо на міжкімнатних дверях

Економимо на міжкімнатних дверях

Я знаю спосіб, за допомогою якого можна економити і при цьому мати двері високої якості. Почнемо цю тему з відмінності якісних дверей від неякісних. Головна відмінність в тому, що на дешевих дверях наклеєно дешеве і негарне покриття (штучний шпон). Дверне полотно найчастіше в дверях нічим не відрізняється. Відмінність полягає лише в зовнішньому вигляді – а він залежить від того, який шпон наклеєний на двері: дорогий і натуральний або дешевий і штучний, який легко облуплюється.

Шпон – це тонке покриття, яке використовується для поліпшення зовнішнього вигляду дверей та меблів. Шпон буває штучним і натуральним, деревним.

Щоб заощадити десятки тисяч рублів на покупці дверей для свого будинку, можна недорого купувати натуральний шпон, знаходити старі дверні щити і обклеювати старі двері елітним шпоном.

Отже, що ми робимо:

  1. Знаходимо двері разом з косяком.
  2. Реставруємо шпаклівкою по дереву старі двері, вирівнюючи дрібні нерівності.
  3. Купуємо шпон і клеїмо його на старі двері.
  4. Покриваємо лаком (попередньо можна нанести грунтовку, щоб деревне шпон не вбирає лак).
  5. Одвірки оббиваємо новими наличниками з натурального дерева.

Врізаємо дверний замок – і все.

Ваша нова двері готова!

Тепер давайте розберемо кожний пункт докладніше:

  1. Двері можна знайти в старих офісних, заводських або житлових будівлях, які вже не використовуються. Також можна зв’язатися з фірмою, яка займається установкою дверей, і домовитися з ними, що ви вивезете старі двері за свій рахунок (так як вони витрачають гроші за вивезення старих дверей на сміття).
  2. Деякі нерівності або вм’ятини на старому дверному полотні ми згладжуємо розчином шпаклівки.
  3. Купуємо шпон. Він ділиться на 2 види: з клейовим шаром і без клейового шару. Якщо шпон з клейовим шаром, то його дуже просто клеїти на поверхню. Просто проводите праскою, і шпон приклеюється. Натуральне деревне шпон найчастіше йде без клейового шару. Це просто тонкі зрізи дерева, які потрібно самостійно наклеювати.
  4. Після того як шпон грунтовно приклеївся до дверного щиту, обробляємо його наждачним папером (якщо у вас натуральний шпон) і покриваємо грунтовкою для дерева. Після покриття ґрунтовкою можемо наносити лак.
  5. Щоб нічого не видавало старі двері, одвірок необхідно оббити новими лиштвами. У будівельних магазинах і на будівельних ринках вони представлені у великому асортименті. Щоб лиштви не відрізнялися від дверей, їх можна також обклеїти шпоном.

Де купити шпон і скільки він коштує. Коли я купував шпон для виготовлення меблів і обклеювання дверей, я скористався пошуковою системою в мережі Інтернет і знайшов сайти, які продавали даний продукт в моєму місті. Після чого я вибрав вподобаний шпон, прицінився і поїхав на склад інтернет-магазину для покупки.

Я купив натуральний шпон без клейового шару екзотичних порід дерева (зебрано, венге і зірікот), що дозволило мені прикрасити інтер’єр своїх таунхаусів красивими елементами, які виглядають дуже дорого.

Ціна на натуральний шпон дуже сильно варіюється. Можливо, є й більш дорогий шпон, але я особисто зустрічав найдорожчий – це індійський палісандр. Це дерево дуже дороге, але неймовірно красиве.

Простіші породи дерева коштують значно дешевше.

Після того, як я обклеїв старі і непримітні двері шпоном з елітної породи дерева і побачив кінцевий результат, я зрозумів, що немає сенсу купувати дорогі двері, які в жодному разі не виглядають так красиво, як шпон з елітних порід дерева. Для обклеювання цих дверей я використовував шпон з натурального дерева зебрано.

Якщо купувати такі двері з натурального шпону екзотичної породи дерева в магазині, то вам доведеться викласти не одну тисячу.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.