Енергозберігаюче скло

Енергозберігаюче склоЗа останні роки було отримано дуже велику кількість інформації про енергозберігаючі стеклах. Використання склопакетів з енергостеклом дають можливість максимально зберегти тепло в приміщенні, адже саме склопакет займає більшу частину вікна і саме він безпосередньо відчуває всі внутрішні і зовнішні температурні дії. Є поширена думка, що найоптимальнішим є двокамерний склопакет із звичайними стеклами (4-10-4-10-4). А чи дійсно це так?

Багато хто може заперечити, сказавши, що склопакет з двох стекол ніяк не може бути «тепліше» склопакета з трьох стекол такої ж товщини. Для цього необхідно розібратися як же «працює» енергозберігаюче скло. 

Енергозберігаюче скло – це таке ж поліроване флоат-скло , яке використовують в усіх склопакетах, з тією лише різницею, що на його поверхню наноситься покриття з напівпровідникових оксидів металів шляхом спеціального напилення. Це напилення також називають низькоемісійним, воно забезпечує проходження всередину приміщення короткохвильового сонячного випромінювання, але перешкоджає виходу з цього приміщення довгохвильового теплового випромінювання. Таке покриття має товщину в кілька десятків нанометрів, тому візуально майже нічим не відрізняється від звичайного скла. 

Таким чином, встановивши металопластикових конструкцій з однокамерним склопакетом з застосуванням енергозберігаючого скла можна збільшити теплоізоляцію на 20% (що прирівнюється до використання двокамерного склопакета), а також зменшити вплив ультрафіолету приблизно на 15-20%. Крім цього такий однокамерний склопакет дешевше і легше двокамерного, а це значить що і навантаження на фурнітуру буде значно менше, що продовжить термін її служби. 

Єдиний недолік нізкоеміссионного скла – його знижена абразивна стійкість. Однак завдяки тому, що покриття завжди розташовують всередину склопакета, це не позначається на його характеристиках в процесі експлуатації.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.