Характерні несправності пластикових вікон та способи їх усунення

Характерні несправності пластикових вікон та способи їх усуненняВстановлені металопластикові вікна іноді виходять з ладу з різних причин, серед яких переважають наведені нижче.

 

Брак, допущений при виробництві пластикового вікна. 

Молекулярне сито або силікагель, що використовується в якості сорбенту вологи, або бутил, герметізірующий саму камеру, може бути неякісним, що викличе запотівання скла зсередини склопакета. Якщо скло перевищує максимально допустимі розміри, може статися злипання стекол посередині. Якщо дистанційна рамка, що розділяє два скла пакета, неправильно виготовлена або розподілена, це призведе до провисання стулок. Неправильно зістиковані частини фурнітури також ведуть до поломок. Варто також згадати, що невірний вибір профілю ПВХ і порушення припусків викликають прогин рами, провисання стулок або нещільне прилягання ущільнювача. 

 

Помилки при монтажі металопластикових вікон. 

Якщо вікно в проріз встановлено не по рівню, то стулки вікна при закритті будуть притиратися або нещільно прилягати, що згодом може викликати поломку вікна. Погана герметизація швів між отвором і вікном може спричинити протікання води в приміщення. Перекіс, прогин віконної рами гарантовано викличуть протяги і появі цвілі на укосах вікна. 

 

Неправільная експлуатація металопластикових вікон. 

Якщо в рухомі частини вікна потрапило сміття, це обов’язково спричинить утруднене закривання і відкривання його стулок. Крім того, в цьому випадку Ви не зможете правильно відрегулювати стулки при їх провисанні. Нехтуючи мастилом деталей вікна, Ви можете зіткнутися з поломкою рухомих деталей фурнітури. Віконний ущільнювач , встановлений із зовнішнього боку скла, в результаті неналежного догляду за ним може розтріскатися, що зазвичай призводить до розгерметизації склопакета у зв’язку з передчасним старінням ущільнювача, тому що в цьому випадку ущільнювач виявляється не захищеним від опадів і перепадів температури. Для профілактики цього необхідно раз на півріччя змащувати ущільнювач силіконової мастилом, попередньо очистивши його від бруду. 

 

Нижче розглянемо типові несправності металопластикових вікон і способи їх усунення. 

  • Якщо розбовталася віконна ручка при частому використанні вікна, підніміть планку, що знаходиться під нею, і поверніть її з в горизонтальне положення, після чого затягніть гвинти. 
  • Якщо верхня петля фурнітури вийшла із зачеплення, що зазвичай виникає з причини неправильного порядку відкривання стулки, притисніть верхній кут стулки до рами і поверніть ручку в таке положення, коли стулка відкрита. 
  • При тугому повороті ручки, викликаному поганий мастилом фурнітури або занадто сильним затиском стулки, відрегулюйте притиск роликів і змастіть фурнітуру маслом. 
  • При продуванні склопакета за нещільного притиску стулки, приведіть її в стан максимального притиску.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.