На чому не варто економити при покупці пластикових склопакетів

реклама

На чому не варто економити при покупці пластикових склопакетівБлизько десяти років тому мало кому були відомі в Україні вікна з ПВХ. Тільки заможні люди могли дозволити собі встановити металопластикові конструкції. Сьогодні ж, оснастити свій будинок або квартиру пластиковими вікнами по кишені практично будь-якій сім’ї.

Природно, замовляючи нові пластикові вікна, більшість з нас хоче заощадити – благо, вибір фірм з продажу таких вікон на ринку величезний, а особливих відмінностей в пластикових конструкціях ми не помічаємо. Однак, треба враховувати, що економія на профілі і на фурнітурі чревата надалі неприємними наслідками. Для того, щоб цього уникнути, ми дамо вам кілька рекомендацій, щоб ви розуміли від чого залежить якість пластикових конструкцій. 

На чому ж при придбанні пластикових склопакетів ні в якому разі не варто економити: 

 

Віконний профіль

Щоб бути впевненим у довговічності та надійності експлуатації пластикового вікна, і в тому, що всі первісні якості будуть незмінні, рекомендуємо вам зупинити свій вибір на вікнах з німецького профілю ( Що таке ПВХ профіль для вікон? ). Будучи безперечним лідером у виробництві пластикових профілів, Німеччина вже більше 40 років виготовляє профіль відмінної якості. Пластиковий профіль, вироблений, наприклад, у Туреччині, мало підходить до нашого клімату, з його тріскучими морозами і різкими перепадами температур. 

реклама

Фірма, що продає вам профіль, повинна мати «в’їзні документи», тобто профіль повинен бути схвалений Міністерством охорони здоров’я України і Мінбудом до застосування даного профілю в наших кліматичних умовах. 

 

Якісний монтаж

Вкрай важливою умовою тривалої та надійної роботи віконної системи є його якісна установка, вироблена досвідченими кваліфікованими фахівцями. Т.к. пластиковий склопакет являє собою технічно складну конструкцію, фірма з продажу та встановлення таких вікон повинна мати ліцензію на монтаж і все Сертифікати Відповідності. У ході експлуатації вікно схильне до серйозних механічних і фізичних навантажень. Чого тільки коштує вплив різниці температур всередині і зовні приміщення в зимовий період. Унаслідок того, що склопакет повністю герметичний, а стулки щільно прилягають до віконної рами, в приміщенні підвищується рівень вологості повітря. 

В ідеалі виробник і установник віконної системи повинні бути однією юридичною особою. У такому випадку відповідальність не буде перекидатися на іншого, і всі роботи постараються виробити найкращим чином. 

 

Фурнітура

Фурнітура призначена для забезпечення закривання і відкривання стулки вікна. Вона обов’язково повинна бути хорошої якості, краще, якщо фурнітура теж буде німецького виробництва – це забезпечить її тривале і безвідмовне функціонування. Також якісна фурнітура здатне забезпечити додатковий захист від небажаного проникнення через вікно зловмисників. Дизайн фурнітури повинен підтримувати загальний стиль віконної системи.

реклама

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *