Обробка металевих дверей: матеріали та тенденції

Обробка металевих дверей

реклама

Міцні та надійні двері – запорука безпеки, перший і основний рубіж, що затримує зловмисників на порозі. Однак самі по собі сталеві двері мають не надто привабливий зовнішній вигляд. Виготовлені з металевих листів, вони виглядають грубими і не прикрашають собою житло. Щоб вирішити це питання, а заодно надати дверям додаткові тепло-і звукоізоляційні властивості, використовують різну обробку сталевих дверей. Залежно від матеріалів виконання, дизайн вхідних дверей відрізняється і по вигляду, і за вартістю.

реклама

Найпростішим способом облагородити непрезентабельну двері є нанесення на поверхню полотна порошковий-полімерного напилення. Завдяки захисному шару, двері стає несприйнятливою до корозії, механічних пошкоджень, її легко мити і чистити. Більш привабливий дизайн сталевих дверей можна отримати, вибираючи обробку вінілу з шкірою. Різноманітні кольори і варіанти оббивки цим матеріалом дозволяють отримати елегантну і сучасну двері відносно недорого. Ще один варіант обробки дверей – пластикові панелі . Різні по дизайну, міцні і легкі, вони перетворюють нудний зовнішній вигляд вхідних дверей.

Однак більшість замовників, які цінують довговічність і практичність, вибирають в якості оздоблювального матеріалу панелі МДФ, забарвлені або ламіновані пластиком. МДФ – сучасний матеріал, який отримують з дрібнодисперсних фракцій відходів деревообробних виробництв. Найдрібніші стружки спресовуються під тиском з додаванням в’яжучих речовин, утворюючи міцний і екологічний матеріал. За допомогою фрезерування панелям придаются рельєфні малюнки, а декоративність поверхні забезпечує тонкий шар спеціального паперу під ламінуючою шаром. Для водовідштовхувальних властивостей, поверхня ламінується – покривається тонким шаром пластику. Сучасні технології дозволяють домогтися того, що металеві двері, оброблені панелями МДФ, виглядають як вироби з натурального цільного масиву. Крім панелей МДФ застосовуються також і натуральні матеріали – корабельна фанера, масив дуба або шпон цінних порід. Новим матеріалом для обробки дверей є пластик постформінг. Цей матеріал є рекордсменом по зносостійкості. Він не боїться ударів, подряпин, перепаду температур, відкритого вогню, хімікатів.

Пластик постформінг зарекомендував себе як відмінний антивандальне покриття для металевих дверей.

реклама

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *