Обшити будинок сайдингом

Обшити будинок сайдингомПоліпшивши умови проживання, зменшивши кількість регулярно прикладених зусиль, власник будинку отримає масу вільного часу і велика кількість зекономлених сил, засобів і емоції.

Головним недоліком багатьох приватних житлових будинків є потреба щорічно реставрувати фасад, усувати виниклі корозії, білити і фарбувати. Коли ж необхідність у цих діях відпаде, у власника відразу ж з’явиться запас часу для здійснення своїх планів і задумів.

Одним з кращих способів захистити стіни є сайдинг. Це і прикраса, і утеплення, і укриття одночасно. Різні кольори дозволять створити гарний дизайн, а гладкість допоможе ефективно доглядати за фасадом будинку, просто змиваючи забруднення за допомогою звичайної води.

Обшити будинок сайдингом досить просто. Для цього знадобляться сайдинг, металевий профіль або дерев’яний брус, драбина, шуруповерт, оцинковані саморізи з паранітовому або гумовими шайбами, а також утеплювач.

Перш за все, необхідно максимально вирівняти поверхні, замазати щілини, можливо, очистити повністю, реставрувати за допомогою цементу, цементної штукатурки.

Для поліпшення взаємодії двох поверхонь профіль розміщується вертикально, коли сайдинг планується розмістити горизонтально і навпаки – профіль розміщується горизонтально там, де сайдинг буде прикріплений вертикально. Відстань між профілем 300-400мм, якщо сезонні впливу невеликі і 200-300, там, де потрібна максимальна захист від вітру. Адже поверхню не герметична, а тріщини, що виникають під впливом геологічних чинників, рівня вологості та інших параметрів корозії як процесу, якому підвладне все, крім пірамід фараонів Стародавнього Єгипту, будуть міняти мікроклімат усередині приміщення.

Після установки профілю, перед тим як приступити до оформлення сайдингом, варто задуматися про утеплення. Це можуть бути абсолютно різні утеплювачі, але при будь-якому виборі краще уважно поставитися до гідроізоляції. Також необхідно витримати відстань 20-30мм вільного простору між утеплювачем і сайдингом. Кріплення здійснюється саморізами. Листи розміщуються акуратно, щільно прилеглими смугами або ж відповідно до інструкції від виробника, де можуть бути зазначені додаткові вимоги за критеріями розширення і стиснення матеріалу. Зайве кількість зрізається монтажним ножем. Отвір вікна оформляють за допомогою околооконного профілю.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.