Технологія скління балкона

Технологія скління балконаОсновне призначення балконів полягає в тому, щоб люди мали швидкий і простий доступ до свіжого і чистому повітрю. Проте більшість людей воліють склити балкон. У всіх є свої причини: комусь хочеться розширити корисну площу в квартирі, хтось хоче суттєво знизити рівень шуму всередині приміщення, інші бажають поліпшити характеристику теплозбереження.

При утепленні стелі, підлоги і бічних стін ви можете перетворити балкон у повноцінне приміщення, якими є основні кімнати у вашій квартирі. Температура взимку на заскленому балконі буде на 14-17 градусів більше, ніж на вулиці. Слід враховувати всі моменти, які пов’язані з утепленням ще на етапі проектування вашого балконного скління. Таким чином, ви зможете забезпечити додатковий захист з боку вулиці для кімнати, що прилягає до балкону. Середній термін служби для пластикових вікон складає приблизно 40 років, що дозволяє зробить ваше покращення для балкона воістину довговічним.

Скління будь-якого виду балкона починається з замірів. Потім фірмою-підрядником виготовляються склопакети і профілі, і працівники фірми приступають до монтажу. Відштовхуючись від обрисів вашого парапету, вікна можуть встановлюватися під кутом або в ряд. Основою для всієї конструкції, від якої багато в чому буде залежати стійкість і міцність рам, служать 2 напрямних профілю. Один розташовується внизу, по парапету, в той час як інший – вгорі, безпосередньо під стелею. У свою чергу між ними розташовуються вертикальні стійки, які поділяють віконні рами.

При особливої необхідності лінія скління балкона може бути винесена назовні, за межі парапету, – наприклад, в тому випадку, якщо у огорожі балкона мається складний зламаний профіль, або виникла необхідність у збільшенні внутрішнього простору балкона. Це не рекомендується здійснювати в тому випадку, якщо має бути установка-якої досить важкої конструкції, виготовленої з ПВХ. Якщо у вас є велика площа скління і значне відстань між верхнім балконом і парапетом, то краще вибрати рами, виготовлені з алюмінію.

Як правило, внутрішній простір балкона, іменоване «стелею» і за площею більша, ніж підлогу, можна розширити приблизно на 10-40 сантиметрів внаслідок виносу. У цьому випадку на парапет балкона приварюються або пригвинчуються болтами сталеві кронштейни, мають Г-подібну форму, якими підтримується світлопрозора конструкція, що з’єднує винос з дахом. Для того щоб зовнішній вигляд споруди не постраждав, металеві деталі згодом маскуються сайдингом або вагонкою. У результаті виходить вельми широке підвіконня, який візуально збільшує площу нової «кімнати».

Слід зазначити, що перед тим, як безпосередньо почати скління балкона, слід звернути свою увагу на те, яке саме скління здійснено у ваших сусідів. У тому випадку, якщо сусідні балкони засклили, необхідно подивитися на те, як саме це зроблено. Якщо, наприклад, з розбивкою на 4 або 5 стулок, то і свій балкон бажано склити точно так само. Це дозволить зберегти не тільки архітектурну цілісність, але і зовнішній вигляд. Крім цього можна справити безрамне скління, щоб ваш балкон нічим не виділявся на загальному фоні. Безрамне скління за своїми характеристиками поступається звичайному. Воно є менш герметичним, проте, більш красивим. У безрамне скління використовуються безпечні скла замість склопакета.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.