Типи фундаментів

реклама

У даній статті ми з вами поговоримо про те які типи фундаментів існують і розглянемо їх особливості.

Як відомо будь-яку будівлю має фундамент, інакше будинок просто напросто НЕ простоїть навіть років п’ять. Стіни його почнуть тріскатися, а сам будинок згодом зовсім впаде. Але якщо навіть будинок має фундамент, але він був підібраний не правильно, то з часом одна зі сторін будинку почне йти в грунт і тоді вже не чого не поробиш.

Будинок доведеться зносити і будувати за новою, саме тому перш ніж починати будь-яке будівництво рекомендується спочатку розібратися з фундаментом, зрозуміти які види фундаментів існують, який підійде для саме для вашої ділянки, а також ознайомитися з технологією будівництва фундаменту . І тільки потім вже можна починати зводити будівлю.

Типи фундаментів

На сьогоднішній день відомі такі типи фундаментів як:

  • стрічкові;
  • плитні;
  • стовпчасті;
  • пальові.

Стрічкові є найбільш популярними так як вони міцні та довговічні. Зазвичай на них зводять багатоповерхові будинки, але в останні роки їх використовують і при споруди заміських будинків так як вартість ізготавліванія не висока.

реклама

В процесі ізготавліванія потрібно бетон і арматура необхідної товщини.

Плитні використовуються в основному при будівництві невеликих будинків. Плитний фундамент являє собою суцільну плиту, на якій потім зводять будинок або будь-яке спорудження. Використовують даний вид фундаменту в основному в тих місцевостях, де рівень грунтових вод знаходиться на глибині в 1 метр.

Стовпчасті використовують в основному при будівництві котеджів, в яких не передбачений підвал. Витрата матеріалу при такому фундаменті мінімальний, що дозволяє заощадити досить таки велику суму грошей.

Пальові напевно найдешевші і найпростіші, такий фундамент підійде найбільше для дерев’яних будинків і котеджів. Палі встановлюються на глибину в 2 метри і верхня частина їх з’єднується між собою довгими металевими рамами.

На цьому все, тепер думаю ви знаєте який вид фундаменту найбільше підійде саме для вашого проекту будинку.

реклама

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *