Вибираємо масляний радіатор для дому?

масляний радіаторМасляні радіатори опалення вважаються найбільш потужними і екологічними серед всіх електричних опалювальних приладів. Тільки вони можуть давати оточуючим приміщенням так потрібне тепло, і в той же час не спалювати кисень в повітрі. У зимовий час, коли вікна закриті найбільш щільно, використання масляних радіаторів дає можливість зберегти в приміщенні, що обігрівається чистий, свіжий і в той же час тепле повітря.

 

Як взагалі влаштований масляний радіатор?

У будь-яких масляних радіаторах використовуються ТЕНи, укладені в мінеральне масло. Все це дозволяє на виході мати помірну температуру сталевих стінок радіатора (не більше 100 градусів). Дана температура апріорі вважається безпечною для побутового використання. Особливо, це стає актуальним, якщо в сім’ї живуть маленькі діти, які люблять торкатися до всього цікавого … 

Але все одно – якби не було електронного термостата, то масляний радіатор невблаганно б перегрівався і швидко виходив з ладу. Але, маючи на своїй панелі новітній електронний термостат, будь масляний радіатор здатний з максимальною точністю підтримувати в обігрівається кімнаті задану температуру.

Але корисні функції на цьому не закінчуються. Більш складні, і природно, дорогі моделі мають особливо складні системи від перегріву, світлодіодну індикацію, двох-або трьохпозиційний режим роботи. Останній фактор може бути визначальним, особливо, коли не потрібно роздобути повну потужність масляного радіатора. Господарю будинку буде досить виставити невелику температуру на електронному дисплеї опалювального приладу, як працюватимуть одна або кілька ТЕНів, але аж ніяк не все. 

Для кращого орієнтування такого корисного приладу, потенційному покупцеві завжди слід виходити з простої формули: на кожні 10 м2 внутрішніх приміщень, які будуть мати висоту стель 2.7-3 метрів, буде потрібно не більше 1кВт електроенергії. Слід додати, що більша частина сучасних масляних радіаторів має номінальну потужність, яка може варіюватися від 1.5 кВт до 3 кВт. І чим більше виявиться металевих секцій, тим краще. Такий радіатор зможе набагато швидше прогрівати закриті приміщення, ніж обігрівач тієї ж потужності, але який має меншу кількість секцій. 

Серед очевидних мінусів потрібно відзначити їх повільний розігрів. І інший раз, щоб масляний радіатор міг вийти на задану потужність прогріву, потрібно чекати близько 20-30 хвилин. Це є незручним фактором, особливо, якщо буде потрібно швидкий прогрів приміщень. Для таких випадків світова промисловість випускає такі види масляних радіаторів, які мають вбудований таймер. Досить виставити таймер на включення в заданий час, як радіатор включиться і швидко прогріє приміщення.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.