5 рішень проблеми зазору між ванною та стіною

реклама

Проблема зазору між ванною і стіною знайома кожному. Навіть найменший шов тягне за собою безліч неприємних наслідків: неприємний запах вогкості, цвіль, патьоки, калюжі і в кінці кінців незадоволені сусіди, яких затопило. Найдієвіший метод боротьби з цим явищем — закрити проміжок та забути про проблему. Ми розповімо про декілька нехитрих способи, як закрити зазор між ванною і стіною. Ці методи осилять навіть самі тендітні плечі!

Бордюрна стрічка

Найшвидший і доступний спосіб для тих, хто планує боротися з невеликими проміжками. До складу стрічки входять фунгіциди, так що проблема цвілі вирішиться сама собою. Стрічку клеять на суху чисту поверхню, знявши захисну смужку з нижньої сторони.Правда, професіонали не дуже довіряють клею, нанесеному виробником, тому рекомендують додатково використовувати рідкі цвяхи.

зазор між ванной та стеной

зазор між ванной та стеной

Санітарний силіконовий герметик

Даний спосіб теж підходить для самих вузьких щілин. Для досягнення кращого ефекту стики попередньо очищають і просушують, а потім наносять герметик зі спеціального баллона. І не забудь, що після використання герметика приміщення необхідно гарненько провітрити, оскільки при його висиханні виділяється оцтова кислота, що володіє досить неприємним запахом.
як закрити щілину в ванній герметиком.

Корисно: шов вийде більш рівним, якщо скористатися малярським скотчем для ізоляції пліткі.

зазор між ванной та стеной

Монтажная піна

реклама

Це, на нашу думку, найбільш простий спосіб закладення швів. Необхідно лише очистити і висушити поверхню, потім нанести піну з балона в щілину між ванною і стіною. Матеріал розшириться і заповнить все наявний простір. Після чого матеріалу необхідно дати гарненько висохнуть.І не забудь, що піна повинна бути вологостійкою!

зазор між ванной та стеной

Цементний розчин

Це відмінний і дієвий спосіб для великих зазорів! Як і раніше, поверхня очищаємо, але не висушуємо. Потім готуємо спеціальну опалубку, яка не дозволить нашому розчину впасти вніз. Смочів область зазору, наносимо розчин і залишаємо його до повного висихання. Цей метод досить неестетичний, тому рекомендуємо поверх розчину наклеїти бордюрную стрічку або керамічну плитку.

зазор між ванной та стеной

Керамічний бордюр

І останній, мабуть самий естетичний варіант, ніж закрити щілину між ванною і стіною — це керамічний бордюр. Такий бордюр сідає на спеціальний плитковий клей. Часу і сил доведеться докласти набагато більше, зате результат перевершить всі очікування!

зазор між ванной та стеной

Визначився з методом? Тоді вперед! Трохи зусиль і вуаля — у ванній свіжо, красиво і затишно!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *