Будуємо енергозберігаючий будинок

реклама

Будуємо енергозберігаючий будинокЗадумавши будівництво особистого будинку, Ви, зрозуміло, хочете, щоб Ваш будинок був теплим і дихаючим одночасно, і при цьому — надійним, екологічним, зручним і — за розумні гроші.

Думаєте, що це неможливо? Що це — недосяжний ідеал?

Тоді поспішаємо Вас порадувати: збірні будинки з ОСП панелей, де дві деревні плити прокладені надійним утеплювачем — ось ті сучасні, але вже перевірені часом малоповерхові будівлі, які повністю відповідають вище заявленим вимогам. Це канадські каркасні будинки.

реклама

Вони зберігають тепло і за рахунок особливої технології будівництва, і завдяки властивостям будівельного матеріалу, що не перешкоджає нормальному повітрообміну з навколишнім середовищем: в такому будинку тепло і легко дихається. У грамотно зведеному будинку відсутні «містки холоду»: щілини і порожнечі, якими грішать як побудовані 10 і 30 років тому, так і сучасні багатоповерхові будівлі.

Справа в тому, що ОСП панель не просто складена з плит і утеплювача, а утеплювач під тиском вклеєна між стружкових плит. При цьому 15-сантиметрова товщина такої панелі рівнозначна півтораметрової цегляній стіні за рівнем теплоізоляції. Для опалення такого будинку треба в два рази менше витрат!

Звичайно, все це справедливо в тому випадку, якщо будинок зведений по грамотному проектом з дотриманням всіх технологічних тонкощів будівництва, що під силу професіоналам. У цьому випадку будинок прослужить декільком поколінням Вашої родини.

В ідеалі проектувальник і забудовник мають належати одній фірмі, тоді одна юридична особа несе всю повноту відповідальності за кінцевий результат. Наша компанія готова запропонувати Вам великий вибір типових проектів, що відповідають найрізноманітнішим вимогам. До початку будівництва Ви зможете внести деякі зміни у вихідний проект: наші архітектори підкажуть Вам, які з Ваших побажань технологічно можливі.

Коли проект буде затверджений і саме «під проект» буде виготовлений комплект для будівництва, серйозні зміни будуть вже неможливі.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *