Будинок у котеджному селищі або квартира, що краще?

реклама

котеджХтось вважає за краще жити в квартирі, а комусь до душі життя в приватних будинках. Однозначної відповіді на питання, де краще зупинити свій вибір, не існує, зате про деякі плюси і мінуси такої нерухомості можна замислитися … Зараз багато забезпечені люди, втомлені від вічного міського шуму, так і норовлять «втекти» за місто і оселитися в якомусь затишному котеджному селищі. У такому житлі зараз зазвичай немає проблем з комунальними послугами та спокійно можна провести інтернет.

Багато людей вважають за краще жити в приватних будинках, тому що в них можна голосно слухати музику, не боятися, що сусіди затоплять або, що ви їх затопите. До того ж, влітку можна засмагати у дворі біля будинку або доглядати за своїм садом і городом, завести домашніх тварин. Важливо й те, що в котеджних селищах повітря завжди набагато чистіше, ніж в запорошених містах. 

реклама

Варто враховувати й те, що при покупці квартири ви зможете тільки незначно змінити її, знести якусь стіну або додати іншу. У цих випадках потрібно бути дуже акуратними і погоджувати свої дії з БТІ, так як при самостійній діяльності може постраждати вся будова багатоповерхового будинку. У приватному будинку можна не боятися нанести комусь шкоду, адже в даному випадку ви здатні нашкодити тільки собі.

Черговим плюсом приватного будинку є також його площа (зазвичай перевищує сто квадратних метрів) і висота стель (може доходити навіть до трьох метрів). У такому житлі нескладно відчути справжню свободу і простір, тому варто звернути увагу на продаж ділянок в котеджному селищі . Живучи в квартирі, може статися й таке, що вам доведеться оплачувати комунальні послуги, які іноді перевищуватимуть ваші звичайні витрати. Так, якщо раптом трапиться витік газу або щось ще … До того ж, при здійсненні комунальних платежів за воду, доведеться заплатити і за стоки, які зараз включаються в рахунок квитанції.

Не дивлячись на всі переваги життя в приватних будинках, є все-таки й деякі «але». Наприклад, у разі якихось непередбачених обставин, жителям котеджів може бути складно дочекатися своєчасної допомоги або покликати сусідів буде більш скрутно, адже квартири знаходяться один до одного набагато ближче, ніж удома. До того ж, хоча город — це дуже хороша справа, але над ним треба працювати, щоб отримувати врожаї.

Тим не менше, для багатьох людей зазвичай більш дешевим і зручним варіантом виявляється саме приватний будинок. Але якщо вам все-таки подобається життя в місті, то можна придбати або побудувати приватний будинок на його околиці або поселитися в квартирі, а за містом купити дачу, і приїжджати туди час від часу для комфортного відпочинку.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *