Декоративна штукатурка

реклама

Декоративна штукатуркаОздоблення стін може проводитися за допомогою найрізноманітніших матеріалів. Декоративна штукатурка — один з них. Простота технології нанесення, гарний зовнішній вигляд, довговічність і зручність експлуатації (оброблену стіну можна мити водою і миючими засобами) — ось лише кілька переваг, завдяки яким цей матеріал отримав заслужену популярність.

Декоративна штукатурка — це різнорідна маса, з якої на стіні формують різні фігури і рельєфи. Даний матеріал прекрасно підійде тим, хто задумав приховати нерівності стін. Також її використовують як утеплювач.

 

Типи декоративної штукатурки

  • Структурна (для створення борозен),
  • Фактурна (для створення опуклих малюнків),
  • Мінеральна (з наповнювачем — гранітна крихта),
  • Венеціанська (імітує мармур).

Залежно від величини зерна, декоративна штукатурка може бути дрібнозернистої і грубозернистої.

реклама

Якість інструменту, вміння та унікальні прийоми майстра також вплинуть на результат нанесення декоративної штукатурки на стіну.

В якості основи для декоративної штукатурки може бути вода або розчинник. Для внутрішніх робіт застосовують штукатурку на воді, а на розчиннику штукатурка придатна для фасадних робіт.

Структурну штукатурку можна наносити на бетон, цегла, гіпсокартон, цемент, метал, дерево. Але ось на водоемульсійну грунтовку штукатурка може не лягти.

Нанесення декоративної штукатурки нагадує процес нанесення простий шпаклівки. При цьому варіантів кінцевого результату може бути дуже багато. Все залежить від фантазії і кваліфікації майстра. При видимій простоті, нанесення декоративної штукатурки вимагає віртуозного володіння шпателем, а похвалитися цим може тільки фахівець.

Стіни, оброблені декоративною штукатуркою, стійкі до механічних впливів (ударів, подряпин) і довго зберігають привабливий зовнішній вигляд. Це особливо актуально для дитячих приміщень або приміщень, в яких є домашні тварини.

Вартість обробки декоративною штукатуркою нижче класичної — з грунтовкою, шпаклівкою і поклейкой шпалер.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *