Двері гармошка

реклама

Двері гармошкаЗазвичай, двері гармошка встановлюється в невеликих приміщеннях. Це робиться для того, щоб заощадити місце. Двері гармошка дуже зручна і практична, а так само прекрасно вписується в інтер’єр.

Двері гармошку можна встановити в існуючий дверний отвір, але краще все ж видалити все що було від старих дверей для того щоб дверний отвір не здавався менше ніж він є насправді. Після цього вам потрібно буде виміряти дверний проріз і звірити його з розміром купленої вами двері. Цілком можливо, що вам доведеться робити отвір трохи менше. Для цього вам потрібна буде будівельна піна, вона допоможе прибрати зайвий простір.

Так само вам необхідно буде знайти саме направляючий профіль. Ви, напевно, запитаєте навіщо? Його потрібно буде виміряти і зробити так, щоб він підходив ідеально за розміром, для цього зайві частини потрібно обрізати. Після цього вам необхідно буде взяти глухий профіль і зробити з ним теж саме, відрізуйте обережно, щоб не відрізати зайвого.

реклама

Далі в направляючих профілях потрібно вдіяти отвори для саморізів. У верхньому профілі їх треба порізати через кожні сім сантиметрів, а в бічних через кожні п’ять. Після того, як отвори будуть порізані в них потрібно вставити саморізи.

Всі частини двері, які складаються, потрібно дорізати так щоб вони підходили до вхідних дверей.

Детальна інструкція про те, як збирати розсувні двері гармошка, завжди додається до самих дверей.Але точно можемо сказати, що двері з ПВХ з’єднуються спеціальними шурупами, а ось двері з МДФ з’єднуються спеціальної віссю, яка проходить через кожну деталь двері і з’єднує їх.

Після того, як закінчили збірку, в двері потрібно вставити ролики та іншу фурнітуру. Дуже важливо на цьому етапі роботи точно слідувати інструкціям, оскільки у кожного виробника вона трохи відрізняється саме тому інструкцію потрібно точно виконувати. Коли на двері все вже встановлено її потрібно акуратно вставити в дверний проріз.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *