Двері, засуваються в стіни

реклама

Двері, засуваються в стіниРемонт квартири вирішив здійснити своїми силами, порахував що вигідніше відмовитися від двох-трьох своїх замовлень, ніж наймати бригаду будівельників. Сам я вже близько восьми років займаюся виробництвом меблів і не бачив причин, через які не зміг бу здійснити свій задум. Головне було ретельно продумати послідовність, виконуваних робіт і врахувати всі нюанси, щоб потім не виявилося, що забув про будь-якої етап ремонту і потрібно переробляти, розбирати, докуповувати ще матеріал.

реклама

Скажу, що задум свій я втілив в життя, правда робив це трохи довше, ніж розраховував, але так завжди буває. Тут хочу поділитися тим, як я встановив міжкімнатні двері. Дружина спочатку хотіла розсувні двері і про інших чути нічого не бажала. Мене ж бентежило, те що вгорі буде видно верхня напрямна і те, що крадеться простір по обидві сторони дверного отвору. Вихід знайшовся простий і не вимагає додаткових витрат. 

Ширина верхнього профілю, а значить і всієї системи розсувних дверей — 40 мм, а ширина CD-профілю — 60 мм. Значить при правильній установці залишається по сантиметру зазорів. Замість UD-профілю до підлоги і стелі я кріпив також CD-профіль, завдяки чому відстань між листами гіпсокартону вийшло 60 мм.-цілком достатня для функціонування системи розсувних дверей. При такому способі установки дуже важлива послідовність монтажу системи. Кріпити її потрібно до обшивки каркаса гіпсокартоном, а у випадку з арочним отвором і відразу необхідно вставити двері, все ретельно підігнати і відрегулювати, інакше потім самі собі перекриєте доступ до системи.

Зрештою я залишився задоволений, що поставив саме такі двері — це дозволило мені використовувати зайвий простір в будинку, яке раніше перекривався звичайними дверима. Слід щоправда відзначити, що на системах для розсувних дверей в цьому випадку економити не слід, вони повинні служити безперебійно багато років. Та й з аркою я погарячкував, треба було прорізи робити прямими — простіше витягти двері, а в іншому все відмінно. Сподіваюся, що комусь такий спосіб установки допоможе вирішити проблему браку площі.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *