Електромагнітні замки. Принципи роботи і призначення

реклама

Електромагнітні замкиНа даний момент широке використання, як запірного пристрою дверей, отримав електромо агнітний замок. Адже ми вже живемо в 21 столітті і повинні використовувати всі нові технології для збереження безпеки нашого житла та промислової зони. Саме електромагнітні замки і є тим пристроєм, який забезпечить нам повну гарантію від проникнення сторонніх осіб на наш об’єкт.

Чим же такі замки кращі за звичайних — механічних? Перш за все, це простота цих замків в експлуатації, а також легкість при їх установці на будь-які двері. Якщо ще врахувати, що електромагнітні замки стоять, не так вже й дорого, а термін їх служби дуже великий, то будь-який з нас віддасть перевагу саме таких замків. 

Принцип дії будь-якого електромагнітного замку дуже простий. Такий замок тримає двері закритою завдяки електромагніту. Електромагніт притягує залізну пластину, яка закріплена на двері, і ваші двері буде надійно замкнені. Управляти таким замком можна за допомогою спеціальної кнопки або використовувати спеціальну систему контролю, яка буде спрацьовувати при введенні спеціального коду. 

Якість електромагнітного заст ка в першу чергу залежить від сили тяжіння електромагніта, і чим вона більше, тим міцніше буде ваш замок. 
Не варто забувати і про те, що при раптовому відключенні електроенергії такі замки не виконують свою основну функцію, так що вам потрібно подбати про незалежне джерелі електроживлення або про встановлення додаткових механічних замків.

реклама

Враховуючи, що електромагнітні замки отримали широке поширення при будівництві та обладнанні так званого «розумного будинку» все-таки кращим варіантом буде передбачити незалежне джерело живлення у вашому домі. За наявності такого джерела, вся енергосистема вашого будинку автоматично перейде на автономне живлення у разі відключення основного. 

Як і будь-які інші замки, електромагнітні мають різні конструкції, а зокрема вони можуть працювати на зрушення або на відрив. Ну і звичайно вони можуть бути, як і механічні, накладними або врізними. Вибирати тільки вам, але не забувайте при цьому врахувати місце установки таких замків. 

Термін служби електромагнітних замків дуже великий завдяки їх простій конструкції. Адже такі замки не мають в своїй конструкції рухомих частин, що дозволяє їм працювати в будь-якій кліматичній зоні. 

Такі замки дуже зручні при установці їх на вхідних дверях свого будинку або ділянки. Адже ви можете відкрити двері, не виходячи з дому очікуваним гостям, а після їх входу, двері автоматично буде закрита. 

Сама робота електромагнітного замку дуже проста і кожен з нас може сам встановити і розібратися в роботі такого запірного пристрою. На дверній коробці ви закріплюєте електромагніт, який повинен бути запитан від постійної напруги, а на самих дверей кріпиться залізна пластина. При спрацьовуванні електромагніта пластина притягується, і двері автоматично закривається. Все дуже просто і надійно. При натисканні на кнопку виходу ви відключаєте електромагнітне поле, і ваші двері відкривається.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *