Енергозберігаючі будинки з клеєного бруса

реклама

Енергозберігаючі будинки з клеєного брусаЯкісні, недорогі і довговічні будинки, побудовані з клеєного бруса, є відмінним вибором для тих, хто цінує комфорт і екологічність. У таких приміщеннях затишно і тепло навіть у найлютіший мороз, а також прохолодно в літню спеку. А термін служби даних споруд досягає ста років.

Для зведення фундаменту такого будинку не потрібно великих витрат. Він коштує набагато дешевше, ніж фундамент для кам’яного будинку. Будинки, побудовані з бруса, надають сприятливу дію на загальний стан людського організму, адже його стіни володіють відмінною повітропроникністю. У таких будовах існує унікальний цілющий мікроклімат, в якому навіть дихається легше. У результаті природної циркуляції повітряних потоків забезпечується оптимальна вологість і температура. У описаних споруд є і ще одна перевага — вони не потребують додаткової обробки. Деревина сама по собі виглядає дуже естетично, стильно і привабливо, а якщо ще й оформити приміщення в народному стилі, то захоплення Ваших гостей не буде меж. 

Проектування будинків з клеєного бруса здійснюється з дотриманням усіх існуючих норм будівельної та пожежної безпеки. Спеціальні нешкідливі просочення-антипірени застосовуються для мінімізації ризиків загоряння. Сучасні деревообробні склади дозволяють уникнути появи в стінах будівлі мурах, жуків і інших комах. 

реклама

Продаж будинків з клеєного бруса під ключ стає все більш популярною серед замовників з різним матеріальним достатком. Особливо часто цей будівельний матеріал застосовують для зведення приватних заміських будинків, дачних котеджів і елітних володінь. Такий будинок завжди буде виглядати дуже елегантно і акуратно, і напевно виділиться серед інших споруд. Стіни зазначеної будівлі завжди залишаються ідеально рівними, вони не будуть деформуватися в процесі експлуатації, а також, навіть після закінчення багатьох років, не дадуть тріщин. Крім того будівлі мають легку і швидко вмонтовувану конструкцію, яка дозволяє в значній мірі знизити їх остаточну вартість. 

У будинках з бруса забезпечується природна вентиляція повітря і працює природна система його кондиціонування. У даному спорудженні Ви забудете про те, що таке напади алергії або астми, а Ваші діти будуть рости щасливими і здоровими. Клеєний брус представляє собою конструктивний елемент, виготовлений з плотноволокнистой деревини виключно хвойних порід. Ламелі склеюються між собою шляхом пресування в паралельному напрямку. Технологія виробництва передбачає використання тільки нешкідливого і чистого клею. Брус є матеріалом дуже жорстким і міцним, він має відмінну несучу здатність. Готовий будинок не втратить свого привабливого вигляду і первісної форми навіть після кількох десятків років експлуатації. Деталі для будівництва можуть бути самого різного розміру, тому в процесі склеювання окремих частин можна отримати будь-які елементи. 

Не можна не відзначити і стійкість бруса до шкідливого впливу мікроорганізмів і грибків. Ці будинки практично не осідають, відповідно і не вимагають додаткового часу для усадки. Саме тому відразу ж після закінчення процесу будівництва, можна починати оздоблювальні роботи. Зазначені будівлі оригінальні і універсальні, вони гармонійно поєднуються з пейзажному будь-якої земельної ділянки та відкривають широкі можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських ідей. 

Описаний будівельний матеріал почав впроваджуватися на вітчизняний ринок не так давно, хоча за кордоном він вже встиг завоювати визнання багатьох людей. Для того щоб задовольнити зростаючі запити клієнтів регулярно розробляються нові проекти для швидкомонтованих будинків. Для будівництва будинків використовуються тільки найкращі та високоякісні матеріали від провідних світових виробників. Достатній досвід роботи дозволяє майстрам зводити складні конструкції швидко і легко. Між брусами забезпечується повна відсутність пазів або засмічень. Саме тому стіни такої будівлі за своїм зовнішнім виглядом більше схожі на цілісний моноліт, не пропускає вологу і абсолютно не потребує додаткового утеплення.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *