Фарбування дерев’яних дверей і рам

реклама

Фарбування дерев'яних дверей і рамУ нашому світі пластик і гіпсокартон вже практично повністю витіснили старе добре дерево, але все ж не зовсім. У деяких будинках ще можна помітити дерев’яні предмети побуту, вікна, двері. Ось тільки є у таких речей один мінус — вони рано чи пізно втрачають свій блискучий зовнішній вигляд. А адже це прекрасний привід дати їм нове життя і фарбування — найкращий спосіб зробити це без особливих витрат.

реклама

Перш ніж приступити безпосередньо до фарбування, необхідно видалити стару фарбу. Робити це краще за допомогою стамески, а якщо шар фарби дуже товстий, то використовуйте спеціальні розчинники. Після цього очищені двері і вікна слід помити і дати їм добре просохнути. Наступним етапом буде шпатлювання масляної замазкою. Для цього потрібно приготувати склад з суміші 1 кг оліфи, 50 г сикативу, 200 г 10% розчину клею, 20 г господарського мила і меленого крейди до необхідної в’язкості. Після нанесення шпаклівки, дайте їй добре просохнути і обробіть поверхню наждачним папером. 

Щоб не забруднити скла при фарбуванні дерев’яних рам використовуйте малярський скотч або звичайні смужки паперу, наклеєний вздовж рам на скло за допомогою мила. Наносите красу в один шар, переміщаючи кисть зверху вниз, не нахиляючи і не сильно натискаючи на неї — використовуйте тільки кінчик щетини кисті. Обов’язково стежте за тим, щоб мазки лягали рівно.

Перед фарбуванням дверей , перевірте чи не осіла вона, чи добре тримається і як закривається. Якщо буде потрібно, приведіть її в порядок: підніміть осілу двері, підкрутіть або замініть шурупи, змастіть петлі. Для закріплення фарби і додання пофарбованої поверхні додаткового блиску, наноситься заключний шар оліфи, але це абсолютно не обов’язково і суто за вашим бажанням.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *