Фотошпалери — це зручно і красиво

реклама

ФотошпалериЯкщо ви вирішили клеїти шпалери своїми руками, але ще не визначилися з типажем майбутніх «приховувачів» однотипності стін, то вам безсумнівно слід зупинитися на такому типі шпалер, як фотошпалери. З чим пов’язаний і чим обгрунтований даний порада? Спробуємо в цьому розібратися.

По-перше, фотошпалери мають як правило більш міцну структуру і порвати їх при не зовсім правильному самостійному наклеюванні буде вельми скрутно. Крім цього, фотошпалери мають ще й довголіттям (обгрунтованим все тієї ж міцністю). 

реклама

По-друге, розміри одного рулону фотошпалер багаторазово більше звичного рулону. Обгрунтовано це тим, що якість картинки на фотошпалерах дуже велике і воно не відокремлюється на окремі «шматочки», залишаючись цілим. Отже, клеїти його буде набагато простіше, а затратите ви на цей процес зовсім небагато часу.

Ну і по-третє, сам окрас фотошпалер. Він заслуговує особливої уваги, і ми готові дати йому це саме увагу. Як повелося у розробників дизайну фотошпалер спочатку, на фотошпалерах зображують зовсім не орнаменти і прості фігурки, а океан або ліс. Даний малюнок ідеально підійде як до вітальні, так і в спальню. Більше того, видаються шпалери за порівняно невеликою ціною і спочатку покриваються водозахисної плівкою.

Що стосується самого процесу обклеювання шпалер з приставкою «фото», то цей процес абсолютно не відрізняється від клеєння шпалер без цієї незвичайної приставки. Однак, щоб якісно і красиво наклеїти лист фотошпалер, потрібно чимало терпіння. Обумовлено це тим, що через ширини рулону при його наклеюванні можуть виникати більше складок, ніж на звичайних шпалерах. Таким чином, кількість рулонів і витрати на них зменшуються, але складність їх якісної клеєння зростає.

Таким чином, можна в якості висновку сказати, що кращий варіант шпалер для самостійного наклеювання — це фотошпалери. Вони якісні, водонепроникні, красиві і зручні.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *