Функції рольставнів

реклама

Функції рольставнівСучасне життя вимагає нових підходів до забезпечення безпеки сім’ї та збереження матеріальних ценностей.Етот вельми актуальне питання змушує людей шукати надійні способи захисту житла і робочих приміщень від несанкціонованих проникнень.

Відомо, що найчастіше зловмисники проникають у приміщення через двері чи вікна, тому власникам квартир, котеджів і офісів як раніше, так і тепер доводиться створювати для них надійний захист.

Традиційним способом захисту приміщень довгий час були міцні броньовані двері та сталеві решітки на вікнах. Грати на вікнах досить довго були невід’ємним атрибутом багатьох будівель, особливо це стосується квартир і офісів на перших поверхах. В інтернеті ви можете знайти фірми, які пропонують свої послуги з установки металевих грат на вікна.

Але технології не стоять на місці і сьогодні даний архітектурний елемент успішно можуть замінити рольставні, які порівняно з гратами не тільки мають більш естетичний вигляд, але і більш зручні в експлуатації.

реклама

Що ж таке рольставні? Рольставні є різновидом жалюзі і являють собою складальне полотно, що складається з двох напрямних профілів і ламелей (пластин), що рухаються по них. Рольставні у зібраному вигляді — це компактний рулон, а в робочому (розгорнутому) стані вони виконують ряд дуже важливих функцій.

По-перше, рольставні дають можливість відкрити або закрити площину вікна, тим самим забезпечується повноцінний вид з вікна, що абсолютно неможливо при наявності традиційних віконних решіток.

По-друге, рольставні виконують захисну функцію від проникнення в приміщення. Справа в тому, що зламати рольставні безшумно практично неможливо. Це досягається завдяки особливій конструкції виробу, відкрити яку просто голими руками неможливо. Для злому знадобляться спеціальні пристосування, наприклад, ломик або фомка, які виробляють багато шуму.

За даними статистики, приміщення, які захищені рольставнямі, досить рідко зламують злоумишленнікі.Обично злодіям не хочеться зв’язуватися з подібними об’єктами, а тому вони прагнуть знайти здобич легше.

По-третє, рольставні захищають приміщення від негативного впливу навколишнього середовища і шуму. Великі сучасні міста не можуть похвалитися комфортними умовами проживання. Пил, зміг, високі рівні шуму надають несприятливий вплив на здоров’я людей. Навіть склопакети не завжди можуть впоратися з даною проблемою і захистити приміщення від забрудненого повітря і шуму. Саме рольставні дозволяють впоратися з трьома негативними факторами мегаполісу, захищаючи будинок від забруднюючих речовин, шуму та літньої спеки. Завдяки щільно прилягають один до одного планок, покритим спеціальним ізоляційним складом, рольставні допомагають забезпечити спокій і комфорт у приміщенні.

Таким чином, рольставні є ознакою серйозного ставлення господарів до захисту власного майна.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *