Гармонійний дизайн функціональної і комфортною ванної кімнати

реклама

дизайн комфортною ванної

Сьогодні існує велика кількість цікавих рішень, що дозволяють створити не тільки гармонійний, але і практичний дизайн ванної кімнати. Однак, перш ніж приступити до вибору дизайнерського рішення, слід зрозуміти, для яких цілей господарі квартири хочуть обладнати дане приміщення?

Санвузол давним-давно перетворився з простого приміщення для приведення свого тіла в порядок в центр чистоти, здоров’я. Більш того, одним з основних місць відпочинку стають саме ванні кімнати — дизайн цих приміщень зазвичай створює заспокійливу і розслаблюючу атмосферу.

Від комфортності ванної кімнати багато в чому залежить внутрішній настрій сучасної людини, а правильно вибраний дизайн ванної воістину може створити неповторну атмосферу і перетворити ванну в справжній райський куточок. Тому так важливо серйозно підійти до питання оформлення ванної.

Не можна сказати, що в ній легко створити гармонійний і функціональний дизайн — ванна кімната сильно обмежена за своєю площею, саме тому до планування та створенню дизайну потрібно підійти вкрай відповідально. Ідеальним рішенням буде, якщо ви зможете знайти баланс між естетичною красою і практичністю. Давайте поговоримо про те, як цього досягти.

 

Основні принципи розробки дизайну ванної кімнати

Сьогодні дизайни ванних кімнат можуть бути найрізноманітнішими: як концептуально стриманими, з мінімумом декоративних елементів, так і розкішними, з химерними прикрасами в античному стилі. Вибір дизайну інтер’єру ванної кімнати сьогодні залежить виключно від смакових пристрастей і переваг господаря квартири. Єдиним обмеженням для польоту фантазії, як вже було сказано, може стати метраж ванної.

Що стосується стилів декоративного оформлення ванної кімнати, то в цьому відношенні дизайн-проекти ванних відрізняються величезною різноманітністю. Інтер’єр ванної може бути в сучасному або класичному стилі, в стилі модерн, кантрі, в стилі країн Сходу, в стилі хай-тек і ін. Можна навіть спробувати поєднати кілька стилів.

Є один плюс, яким відрізняється ванна кімната — дизайн в квартирі може бути виконаний в абсолютно іншому стилі, при цьому ванна кімната не створюватиме дисонансу в загальному интерьерном образі, так як зазвичай вона відособлена від сторонніх очей. Тому ви можете по-максимуму підключати фантазію.

реклама

При виборі дизайну варто враховувати не тільки бажаний стиль оформлення ванної, але і в першу чергу планування самої ванної кімнати — розташування меблів та сантехніки. Однак підбір оздоблювальних матеріалів, світильників і інших елементів дизайну ванної кімнати залежить від в першу чергу обраного стилю дизайну, т.к. розташовувати ці елементи можна практично в будь-якому місці, незалежно від розмірів ванної кімнати.

 

Кольорове рішення в оформленні ванної

Правильний вибір відповідного колірного рішення при розробці дизайну інтер’єру ванної, може візуально виправити багато недоліки приміщення. В першу чергу варто сказати, що використання світлих кольорів (блакитного, сірого, білого) і горизонтальних ліній може значно візуально розширити приміщення ванної кімнати. Що стосується теплих і яскравих кольорів, варто пам’ятати про те, що вони звужують простір.

Якщо у вашій ванній кімнаті занадто низькі стелі, їх можна підняти за допомогою глянцевого або дзеркального стелі. Непогано також використовуватиме вертикальні лінії в оформленні стін ванної кімнати.

Нарешті, самий кращий спосіб візуально розширити маленьку ванну кімнату — це дзеркало.Крім того, що це в жодному разі невід’ємна частина ванної кімнати, при вдалому розташуванні і правильному підборі дзеркало перетворить вашу ванну в затишне і просторе для очей приміщення.

 

Вибір меблів та сантехніки для ванної кімнати

Існує кілька основних правил підбору сантехніки та меблів для ванної кімнати. Стандартний набір виглядає наступним чином: душова кабіна або ванна, раковина-умивальник, унітаз, шафка для косметичних засобів та рушників. Пам’ятайте про те, що дизайн ванн та інших предметів сантехніки повинен вписуватися в загальний обраний стиль оформлення приміщення.

Очевидно, що при підборі сантехніки важливо враховувати в першу чергу розміри ванної кімнати. Якщо у вас в квартирі санвузол розділений на два приміщення, то можна спробувати поєднати два роздільних санвузла в одну ванну кімнату. Таким чином ви отримаєте більш просторе приміщення, в якому з комфортом зможете розмістити все, що вам необхідно.

Важливе значення для санвузла має правильно підібране освітлення. Існує три типи освітлення, які переважно використовувати у ванній кімнаті: загальне світло, підсвітка дзеркал, а також приховані види подсветок для створення розслаблюючій атмосфери у ванній кімнаті.Обрані світильники повинні вписуватися в загальний стиль ванної. Головний критерій при виборі світильника — стійкість до потрапляння вологи на його поверхню.

При розробці дизайну ванної пам’ятайте про те, що головне — це грамотне поєднання меблів та оздоблення, вдало вписане в габарити самої ванної кімнати. Про те, як цього досягти, ми спробували розповісти в даній статті.

Обробка ванної кімнати.

Що стосується обробки ванної кімнати, найчастіше в даний час для цієї мети використовується керамічна плитка. Вона зручна для застосування, володіє великою різноманітністю дизайнів і стилістичних рішень. Напівкруглі поверхні, душові кабіни і стільниці для умивальників можуть бути оброблені керамічною або скляною мозаїкою. Дизайн-проекти ванних кімнат сьогодні відрізняються великою різноманітністю, тому підібрати те, що необхідно саме вам, не складе труднощів.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *