Гідроізоляція підлоги в будинку

реклама

Гідроізоляція підлогиВолога, що надходить з підвалу і від зовнішнього середовища, здатна зруйнувати підлогу з будь-якого матеріалу, тому варто вжити заходів від її впливу.

 

Гідроізоляція підлоги за допомогою штукатурних розчинів.

Штукатурна ізоляція від вологи — покриття поверхні підлоги розчинами з цементу і полімерними добавками в кілька шарів. Надійність такої гідроізоляції залежить від твердості конструкції, її здатності деформуватися і реагувати на коливання. Такий спосіб ізоляції відрізняється своєю простотою.

Для початку слід приготувати розчин з цементу і піску (один до двох). Перший шар наноситься на сухе, чисте підставу. Далі матеріалу потрібно просохнути. Таким чином, наносяться декілька шарів. Дві доби ізольована поверхня повинна не піддаватися механічним впливам. Протягом перших діб, після закінчення кожних трьох годин, слід зволожувати поверхню обприскуванням водою. Далі покриття зволожується ще пару раз за 2 тижні.

реклама

 

Обклеювальна ізоляція від вологи

Являє собою створення багатошарового гідроізоляційного килима, тобто, наклеювання на грунтовану поверхню матеріалів із листів і рулонів.

Вибір виду матеріалу для гідроізоляції підлоги в будинку проводиться з урахуванням температурних факторів. Так температура м’якості бітуму і полімерів повинна перевищувати температуру приміщення на 25 градусів. Обклеювальна ізоляція не повинна бути схильна навантажень від зсувів та розтягування, від чого вона захищається затисненням конструкції (бетон, залізобетон, цегла). Без захисної конструкції використовувати даний тип ізоляції не варто.

На початку, на очищену, осушену поверхню наноситься шар мастики. Потім розкочується рулон і закріплюється на поверхні. При створенні багатошарової ізоляції, процедури повторюються. Потім, шпаклюють краю рулонів.

 

Лита ізоляція від вологості

Являє собою заливку суцільний водонепроникної поверхні на основі мастики і розчинів. Така гідроізоляція виготовляється виключно на монолітному підставі з жорсткістю, декількома шарами, із захистом стяжкою з цементу і піску. Мастика укладається шаром в 5 см, а розчин — 15 см.

На початку робіт, підлога очищується від забруднень. Якщо буде потрібно, потрібно вирівняти підлогу за допомогою штукатурки. Потім піддати поверхню ретельного просушування за допомогою спеціальних апаратів. Бітум потрібно розвести до рідкої консистенції. Нанести грунтовку. Змонтувати огорожі вздовж периметра. Мастику розігріти до 140 градусів і залити місця ізоляції, після чого вирівняти за допомогою скребків.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *