Імітація бруса

реклама

Імітація брусаНапевно, складно знайти більш простий і в той же час оригінальний матеріал для облаштування будинку, ніж деревина. Для внутрішньої і зовнішньої обробки можна використовувати обшивку імітації бруса, також широкою популярністю в якості обробки деревом користується і статева дошка.

Матеріал для обробки, який називають імітацією бруса, виготовляють зразок вагонки, однак він набагато ширше і товщі. Як випливає з назви, матеріал покликаний створити враження, що стіна зроблено зі справжнього бруса. Імітація бруса фактично є різновидом статевої дошки. Це такий же струганий матеріал, поздовжні бічні частини якого забезпечені з одного боку пазом, а з іншого гребенем (шпунтом). 

Цей матеріал можна використовувати як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. При використанні імітації бруса зовні, деревину необхідно захистити від різного роду атмосферних впливів, спеціально призначеними для цього просоченнями для дерева.

Іншим широко використовуваним матеріалом і різновидом імітації бруса є блок-хаус. Відрізняється він напівкруглої поверхнею, що імітує бревенчатое будова, тоді як імітація бруса має рівну поверхню.

реклама

Обшивка імітацією бруса, звичайно ж, не може зрівнятися за вартістю зі зведенням будинку з справжнього бруса — оназначітельно дешевше. Однак пустити в очі пил за допомогою використання даного обробного матеріалу цілком можна.

Цей обробний матеріал виготовляють з добре просушеної деревини, вміст вологи в якій не перевищує 12 відсотків. Такий матеріал при відповідному догляді довговічний і здатний добре утримувати тепло.

Найбільш популярними породами дерева, використовуваними для виготовлення імітації бруса, є сосна і ель.Древесіна цих порід зовні має гарний малюнок і природним чином просякнута смолою, що сприяє ефективній протидії процесу гниття. Такий матеріал легко піддається обробці ручними або електричними інструментами, а також доступний за своєю ціною. 

При внутрішній обробці імітацією бруса стін Вашого будинку природним варіантом вибору підлогового покриття будуть, конечноже, статеві дошки. Цей матеріал добре оструган, легко обробляється і робота з ним приносить одне задоволення. Нерідко підлогове покриття з статевих дощок застосовують під час обробки котеджів або заміських будинків. Хоча правильно покрита лаком деревина прекрасно виглядає і в інтер’єрі сучасної квартири, створюючи в ній тепло іуют.

Підлоги з статевої дошки більш практичні в порівнянні з ламінованим паркетом. Виглядає такий стать не гірше, та іходіть по ньому можна прямо босоніж, так як він не холодний. Це не тільки приємно, але навіть корисно. Через істотної товщини матеріалу, покриття з статевої дошки міцно і довговічне. Воно добре поєднується з різними видами обробки, що може мати важливе значення при плануванні дизайну всього будинку.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *