Каркасні офісні перегородки

реклама

Каркасні офісні перегородкиЛегкі каркасні конструкції, призначені для зонування та організації простору в офісах, користуються великою популярністю у бюджетних і комерційних організацій і фірм. Вони відрізняються високою швидкістю монтажу, практичністю, відмінними естетичними характеристиками, і це далеко не всі їхні переваги. На сучасному будівельному ринку можна зустріти таке велике розмаїття каркасних офісних перегородок, що нескладно розгубитися. Тому розглянемо один з найбільш універсальних і поширених класів — каркасні металеві профільні конструкції.

 

З чого складаються каркасні системи

Головними їх елементами є несучі профілі, які приймають на себе основне навантаження і розподіляють по елементах конструкції будівель — стінам і перекриттям. На дані профілі встановлюються горизонтальні панелі-наповнювачі, каркасні конструкції також передбачають прокладку по них необхідних комунікацій.

Каркасні офісні перегородки кріпляться стаціонарно до конструктивних елементів будівлі за допомогою різьбових з’єднань. При цьому використовується прихований спосіб кріплення, тобто на кріпильні елементи встановлюються заглушки, або вони ховаються під елементами конструкції профілів.

Як заповнювачі служать панелі з прозорих або напівпрозорих матеріалів — мінерального або штучного скла. Досить часто зустрічаються і непрозорі наповнювачі у вигляді глухих багатошарових панелей, які заповнюють утеплювачем. Для надійності конструкції використовуються спеціальні ущільнювачі, які розташовуються по всьому периметру з’єднання в місцях примикання заповнювачів до металевих профілів.

реклама

 

Система, тобто єдине ціле

Незважаючи на те, що конструкція офісних перегородок складається з багатьох компонентів, вона повинна утворювати єдину надійну, стійку і міцну систему. У такій системі чітко розрахована і вивірена кожна деталь, її параметристрого узгоджені з усіма іншими елементами конструкції.

Це в якійсь мірі ускладнює процес монтажу, так як численними виробниками поки не вироблені єдині для всіх системи стандартів і поки не всі компоненти систем від різних виробників взаімозаменяеми.Некоторой сумісності вдалося досягти тільки в окремих елементах обробки і фурнітури, та й то цього не можна сказати про всіх виробах. Цей момент потрібно обов’язково враховувати і бажано купувати всі елементи конструкції одного виробника.

 

Терміни монтажу

Час монтажу каркасних офісних перегородок досить невелике (саме тому ці системи здобули велику популярність). Навіть в офісах великих площ такі роботи займуть буквально кілька днів, причому один-два з ніхпрідутся на проектування та розрахунки. Загальний же термін при такій переплануванні офісу, як правило, не перевищує і тижня.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *