Керівництво з оформлення ванної кімнати плиткою

реклама

оформлення ванної

Оформлення ванної кімнати плиткою — одне з найпопулярніших дизайнерських рішень, адже кераміка не плавиться, не деформується і легко миється. До того ж, колекції цього оздоблювального матеріалу оновлюються щорічно і відповідають всім сучасним вимогам і напрямкам.

 

Як покласти плитку у ванній: загальні рекомендації

  • Продумайте деталі планування.
  • Виберіть колірну гамму. На думку багатьох дизайнерів, кращими відтінками для ванної є синій, сірий і білий. Втім, ви можете вибрати будь-який інший колір, в якому вам буде комфортно. Це можуть бути екзотичні (червоний, оранжевий, смарагдовий) або спокійні відтінки (жовтий, коричневий, зелений).
  • Плитка для підлоги повинна бути менш глазурованої і вже точно не слизькою.
  • Починати укладання потрібно зі стін, щоб не подряпати і не забруднити покриття підлоги.
  • Особливу увагу приділіть вибору клею. Для плитки світлих тонів краще вибрати білий клей, а для системи «тепла підлога» рекомендуємо використовувати засіб з підвищеною еластичністю, інакше плитка відстане від поверхні.

 

Якою має бути плитка в маленьку ванну кімнату

Обробка ванної кімнати плиткою стандартних розмірів не допоможе розширити простір.Зупиніть свій вибір на дрібній мозаїчної або ж дуже крупної глянсовою плитці.

Що стосується мозаїки, вона може бути зроблена як з кераміки, так і з міцного скла. А от у другому випадку рекомендуємо поєднувати кераміку для стін з полірованим каменем для підлоги.

реклама

Відносно кольору діє все той же непорушне правило: для маленьких приміщень краще використовувати світлі тони і варіації кольорів, що створюють ілюзію руху.

 

Плитка у ванну кімнату: стиль

Звичайно ж, плитка повинна гармоніювати із загальним стилем приміщення. Їх існує дуже багато, але в ванних кімнатах найчастіше використовуються наступні.

1. Класичний — білий кахель і біла сантехніка. Щоб розбавити це холодне поєднання, використовуйте вставки пастельних або контрастних тонів. Непогано виглядають горизонтальні бордюри, розташовані під стелею, по бортику ванни і на рівні грудей.

2. Контрастний. Поєднання бордо і бежевого, білого і чорного, білого і червоного виглядають дуже красиво і дозволять вам створити унікальний інтер’єр для ванної кімнати . У цьому ж стилі можна поєднувати різні орнаменти.

3. Французький. Керамічна плитка в стилі прованс використовується вкрай рідко. Але якщо ви, все ж, вирішили віддати перевагу цьому виду оздоблення, вибирайте світлі і спокійні відтінки, що імітують натуральні матеріали (камінь, дерево, штукатурку).

4. «Архаїчний» стиль — нерівно відбиті краї плитки допомагають створити ефект старовини. Найчастіше використовується плитка під колір цегли.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *