Класифікація металевих дверей

реклама

Класифікація металевих дверейНайбільш популярним видом вхідних дверей на сьогоднішній день є металеві, оскільки тільки така двері здатна забезпечити достатній рівень безпеки для майна і мешканців будинку. А попит породжує пропозицію, і на сьогоднішній день ринок кишить пропозиціями від різноманітних виробників, які пропонують не тільки двері, але і їх доставку і монтаж. Першим і головним, що варто знати при покупці дверей — це те, що не варто економити на її купівлю. Красива і якісна металеві двері з протівовзломним пристроєм, яка може забезпечити відповідний рівень безпеки, дешево коштувати не може. Сучасні металеві двері можна розділити на три основних групи.

 

Двері з якісним полотном, але не надійним запірним механізмом

Такі двері виглядають добре, але належного рівня безпеки забезпечити не можуть. Незважаючи на це, такі двері можна використовувати для входу в будинок, так як зламати її можна тільки за допомогою спеціальних пристосувань. До того ж більшість сучасних під’їздів оснащені охоронною системою. Та й психологію злочинця варто враховувати — металеві двері завжди для неї є певною перепоною.

реклама

 

Двері зі значною товщиною металу, які можна зламати тільки спеціальним ріжучим інструментом

Такі двері мають більш високим рівнем захисту, однак і обійдуться споживачеві трохи дорожче. 

 

Двері підвищеної міцності

Зламати такі двері можна тільки за допомогою сучасного обладнання, яке недоступне для більшості злочинців. Установка таких дверей гарантує збереження Вашого майна, проте на такий рівень безпеки доведеться розщедритися. 

При покупці дверей необхідно звернути увагу на її якість, адже тільки двері з якісного сплаву зможуть забезпечити належний рівень захисту. Причому це відноситься не тільки до полотна, але і до коробки, на якій воно крепітся.Далее необхідно ретельно оглянути замок, адже навіть сама якісна двері з замком, який можна відкрити шпилькою — це несерйозна перепона для зловмисника. Також для забезпечення надійності дверей вона повинна кріпитися до основи як мінімум у шести точках. 

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *