Колір металу у вашому інтер’єрі

реклама

колір металуМеталевий колір надає вашому інтер’єру шик і витонченість. У навколишньому світі дуже багато металу. Зверніть увагу на те, скільки навколо нас кольору золота, латуні, хрому, міді, нержавіючої сталі, нікелю. Якщо ви задумалися над тим, як всі ці кольори і відтінки гармоніювали з вашим інтер’єром, тоді кілька наших порад допоможуть вам правильно все розставити по своїх місцях.

Спробуйте уявити в уяві золоту осінь і перенести її кольору в інтер’єр вашого приміщення. Особливо вдалим ходом буде реалізація бронзового кольору на кухні. Кована мідна стільниця зраджує теплий і багатий колір. Також можна постаратися підібрати відповідну плитку на робочу стінку вашої кухні. 

Можлива реалізація мідного кольору в кухонній витяжці або в каміні. Розгляньте можливість використання мідних листів в якості декоративних панелей на стінах вашого будинку. Скористайтеся застосуванням металізованих шпалер у головах вашому ліжку.

реклама

Золота розпис вашої дерев’яних меблів додасть багатства і витонченості вашому інтер’єру. Не забувайте про наявність торшерів і люстр, які також можна пофарбувати в мідний, золотий або хромований кольору. 

Якщо ваш стиль інтер’єру дозволяє облаштувати ваші стелі або стіни гофрованим металом — зробіть це, нержавіючий метал можна купити хоча-б тут metall-office.ru . Сільський стиль в сучасному дизайні дуже популярний. Сьогодні для дизайну інтер’єрів чоловічих кабінетів часто використовують хвилястий профільний листовий метал.

Всі змішувачі, крани, вся фурнітура у ванній кімнаті — це теж об’єкти для реалізації багатьох кольорів. Нікель, хром, нержавіюча сталь, алюміній — це кольори, які довговічні і володіють високим відображає ефектом. 

Залежно від дизайну, існує безліч сантехнічних заготовок. Це можуть бути традиційні змішувачі, а можуть бути і дизайнерські. Всі вони є невід’ємною частиною вашого інтер’єру. Прилади з нержавіючої сталі як і раніше залишаються на першому місці в кухні.

Не забувайте про можливість використання кованих перил у вашому будинку, яким можна надати бронзовий колір або колір патини. Дзеркала додадуть вашому інтер’єру більше витонченості та посилять ефект м’яких відтінків металу. Більше звертайте увагу на дрібниці в інтер’єрі. Дверні та віконні ручки — це також об’єкти для використання металевого кольору.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *