Критерії вибору міжкімнатних дверей

реклама

вибор міжкімнатних дверейОтже, ми плануємо встановити нові міжкімнатні двері, але не знаємо які саме вибрати. Двері, крім зовнішньої естетики, надають будь-якому будинку затишок. Завдяки дверям, будинок можна розділити на різні функціональні зони. Зрозуміло, це дуже зручно. 

 

На що потрібно звернути увагу при виборі міжкімнатних дверей? 

Встановлюючи двері, хочеться, щоб вона служила багато років. Найбільш довговічними можна вважати фільончасті двері з масиву дерева. До таких порід відносяться листяні дерева, дуб, вишня, бук, ясен, вишня, вільха. До м’яких порід дерева можна віднести хвойні, наприклад, сосну. 

 

Безпека

Пожежна безпека — основний показник, на який варто звертати увагу при покупці дверей. Перед покупкою попросіть досвідченого консультанта пояснити вам, до якого класу належить та чи інша двері. Звертайте увагу на скління. Якщо ж скло не загартоване, то розкид уламків від розбився скла може бути досить великий. 

реклама

 

Експлуатаційні якості

Важливим критерієм є якість матеріалів, з яких виготовлені двері. Варто пам’ятати, що оптимальним вибором є дерево але стоітвибірать перевіреного постачальника ТД ItalON м. Санкт-Петербург поставляє хороші італійські двері. Воно має досить високою міцністю, теплопровідністю і екологічністю, а також легкістю в обробці і морозостійкістю.

 

Звукоізоляція 

Якісна сучасна двері повинна бути, перш за все, «глухий», тобто повинна бути виготовлена з цілісної плити без скла та інших вставок. Якщо ви не хочете постійно чути все те, що відбувається в сусідній кімнаті, то вам підійдуть глухі двері з твердих порід дерева із спеціальним шумоізоляційним покриттям.

 

Зовнішній вигляд

Кому не подобається милуватися гарними меблями і предметами побуту? Міжкімнатні двері також мають власні естетичні властивості. При виборі дверей завжди варто покладатися тільки лише на свій смак, а також на інтер’єр квартири. Зрозуміло, можна замовити двері і з дзеркалами, які будуть візуально збільшувати приміщення і додадуть йому деяку витонченість. Так чи інакше, підключіть уяву і дійте! 

 

Деякі правила, які допоможуть вибрати відповідну двері:

  1. Спочатку зробіть всі необхідні виміри отворів і товщини стін. Це допоможе підібрати двері необхідних розмірів. 
  2. Продумайте всі варіанти відкриття міжкімнатних дверей. 
  3. Заздалегідь визначтеся з матеріалом, кольором і загальним дизайном дверей.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *