Квартира в новобудові

Квартира в новобудовіКвартира в новобудові. Ризик або комфорт і капіталізація коштів? Чи вигідно в сьогодні вкладення грошей у первинне житло або так звані новобудови, і на скільки виправдовують себе такі вкладення… Комусь просто хочеться змінити місце проживання, комусь відмовитися від суєти і тісноти в комуналці, хтось втомився тулитися в орендованій квартирі і віддавати гроші господарям, для когось це надійна інвестиція і спосіб збереження та примноження капіталу.

Перед тим як прийняти остаточне рішення про покупки новобудови людина задається питанням чи вистачить грошей на бажані квадратні метри і чи буде це вкладення дійсно вигідно. Відповідь – так, однозначно.

Це вільний вибір потреби або необхідності того, що змушує змінювати оточуючий нас світ побуту. 

Перший крок при купівлі житла, це зробити вибір, в якому районі і в якій квартирі вам буде найкомфортніше. Буде це набуте на вторинному або на первинному ринку житла. Можливо навіть вкладення коштів у будівництво. 

Прийняти таке рішення досить складно, але якщо рішення прийнято потрібно чітко позначити для себе який варіант буде найбільш підходящим в усіх відношеннях. Серед безлічі пропозицій варіантів квартир на первинному ринку переважають дво-та трикімнатні квартири. 

Для пошуку користуються оголошеннями в інтернеті, профільними сайтами, а так само послугами ріелторів виплачуючи при цьому комісійні, але зате заощаджуючи час і нерви. Ці варіанти доступні для пошуку вторинного житла, але безумовно, всім хочеться нових ідей і оригінальних рішень в питанні архітектурі, оформленні та плануванні .. 

Вкладати гроші у новобуд на етапі будівництва досить ризиковано і небезпечно тому, що не можна бути до кінця впевненим, що будинок буде зданий в строк, або ще гірше чи буде він добудований до кінця взагалі. Такі варіанти можуть дуже погано обернутися для інвестора, і добре, якщо забудовник поверне гроші, в іншому випадку можна опинитися і без жаданих квадратних метрів і без грошей. Тому краще заздалегідь все перевірити, можливо звернутися за допомогою до юриста для аналізу дозвільних документів на будівництво та інших документів. Знаючий фахівець на підставі документів представлених забудовником допоможе вам отримати необхідну інформацію, скласти контракт, вкаже на недоліки і підкаже як їх усунути і тим самим мінімізувати ризики. 

Невиправданих ризиків, які пов’язані з подорожчанням передоплаченого, але не придбаного житла допоможе уникнути страхова фірма. Є два варіанти страховки: Страхування вкладень і страхування ризику втратити гроші. 

Тепер, озброєні необхідною інформацією і знаннями, ви володієте орієнтовним планом дій рішень, а значить ви маєте інструмент з допомогою якого покупка житлової нерухомості стало реальною дійсністю, а не абстрактними поняттями. Залишилося небагато, стройка закінчена, будинок зданий і введений в експлуатацію наступний крок реєстрація у відповідних органах та отримання права власності на ваше власне житло!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.