Малярні та штукатурні роботи взимку

реклама

Малярні та штукатурні роботи взимкуШтукатурні та малярні роботи можна проводити, на противагу існуючій думці, і взимку. Особливо якщо будинок вже опалюється, то внутрішнім штукатурних роботах нічого не заважає. Якщо ж опалення ще немає, то кімнати приміщення можна обігрівати за допомогою калорифера.

Хоча багато хто використовує печі-времянки або відкриті жаровні, цього робити не варто, як рекомендують фахівці. Під час штукатурних робіт вологість повітря не повинна перевищувати 70%, а температура не повинна опускатися нижче +8 ° С. Вимірювати температуру потрібно біля зовнішньої стіни на рівні 50 см від підлоги. Важливо простежити, щоб розчин під час нанесення був температурою не нижче 8 ° С.

Щоб підтримувати потрібний відсоток вологість, приміщення необхідно провітрювати, приблизно, три рази на годину. Якщо окремі ділянки погано сохнуть, то їх можна додатково підсушувати за допомогою обігрівача з екраном. Але штукатурка не повинна сильно нагріватися, при температурі вище 30 ° С вона може тріснути.

реклама

А ось зовнішні штукатурні роботи можна проводити тільки при температурі вище 0 ° С.

Малярські зовнішні роботи взимку можна проводити тільки з використанням масляних складів. Т.к. ці матеріали термостойки і не замерзають. Перед початком робіт потрібно перевірити, щоб поверхня була сухою, без криги і паморозі. Щоб вона і не виникла, треба усунути причини виникнення — почистити дах і захистити від капелі.

Малярські роботи варто проводити або при мінусі, або плюсі градусів. При температурі близькій до нуля, фарбування проводити не рекомендується. Самі масляні або лакові склади перед застосуванням слідують підігріти до 15 ° С, щоб це зробити потрібно помістити банку в гарячу воду.

Взимку фарбу розбавляють скипидаром або розчинником, щоб в’язкість складу була на 3/5 од. менше, ніж влітку.Виміряти можна за допомогою вязкозіметра. А, щоб при мінусовій температурі фарба швидше сохла, збільшують концентрацію сикативів.

Так що не турбуйтеся, якщо малярські й штукатурні роботи ніяк не можна відкласти до теплих сезонів, скрізь є вихід!Головне, правильно розрахувати час і підготувати матеріали.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *