Мансардні вікна в будинку

реклама

Мансардні вікна в будинкуПід час будівництва заміського будинку деякі люди починають замислюватися про ефективне використання місця під дахом, тобто горища. Якщо ви вирішили надати житлу оригінальний вигляд, а також вам необхідна додаткова житлова площа, то ідеальним рішенням є мансарда. Безсумнівно, мансарда стане самим затишним місцем у вашому будинку. Само собою, без сонячного світла жити там буде незручно. Рішення проблеми криється в установці мансардних вікон. Мансардні вікна мають той же розмір, що і звичайні вікна, але при цьому вони здатні пропускати більше світла. Також вони забезпечать відмінний огляд на околиці. Якщо ви вирішили зробити замість холодного горища мансарду, то слід дізнатися головні особливості мансардних вікон.

Мансардні вікна схожі в плані конструкції, але розрізняються дизайном і матеріалом, з якого вони виготовлені. Зазвичай у таких вікон кут повороту дорівнює 180 градусам. Це значно полегшує миття стекол. Є вікна, які відкриваються не тільки по центральній осі, але і по верхній, що забезпечує відмінний огляд. Кожна людина може підібрати мансардні вікна на свій смак, благо на ринку представлена величезна кількість моделей. Вікна в мансардах можна обладнати спеціальними механізмами, що полегшують життя: штори, жалюзі, системи дистанційного керування вікнами. 

Слід зазначити, що скла, виготовлені спеціально для мансардних вікон, дуже міцні і здатні витримати сильний град. 

реклама

У базову комплектацію мансардних вікон входить оклад. Цей елемент служить сполучною ланкою між вікном і покрівлею. Мансардні вікна ніколи не пропустять всередину приміщення вітер, холод і вологу, якщо вони виготовлені за всіма стандартами і встановлені правильно. А в зимовий період часу склопакети вікон збережуть для вас дорогоцінне тепло. 

Щоб захистити себе від сонця, використовуйте маркізети і жалюзі. Завдяки їм, навіть в саму жарку погоду, ви можете комфортно розташовуватися у своїй мансарді, не звертаючи уваги на спеку. Спеціально для мансардних вікон багато фірм випускають різні штори . Погодьтеся, важко уявити сучасне вікно без москітної сітки, так що не забувайте про такий важливий елемент, інакше докучливий гул комарів вам забезпечений. Купуючи мансардне вікно, переконайтеся в тому, що на ньому встановлено вентиляційний пристрій, який дозволить провітрювати кімнату, не відкриваючи при цьому його. 

Якщо ви готові викласти за мансардне вікно гарну суму грошей, то слід звернути увагу на вікна, які обладнані датчиком дощу. Таке обладнання здатне саме закрити вікно, безпосередньо перед настанням дощу. 

Компанії, що виробляють мансардні вікна, пропонують укоси, пароізоляційні фартухи та комплекти для тепло-і гідроізоляції. Якщо використовувати дані елементи, то можна у багато разів прискорити і спростити процес установки вікна, а також позбутися від ймовірних негативних наслідків поганого монтажу (утворення конденсату, протікання). 

Мансардні вікна прості в експлуатації. Завдяки їм ваша мансарда стане зручніше і затишніше, ніж раніше. Вони здатні додати їй унікальний образ, який протягом тривалого часу буде приносити вам тільки позитивні емоції.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *