Металопластикові вікна

реклама

Металопластикові вікнаУ наш час металопластикові вікна давно вже перестали бути дивиною. Їх історія почалася ще в 1835 році, коли американський учений Ренгальд лабораторним шляхом отримав полівінілхлорид. Пізніше німецький конструктор Хайнц Паші запатентував конструкцію вікна з ПВХ. У 1959 році одна німецька фірма вирішила прорекламироватьметаллопластиковые вікна і замінила дерев’яні вікна в будинку свого клієнта на нові пластикові вікна. Після чого новинка отримала велике поширення на території Європи і Америки.

Металопластикове вікно являє собою металевий каркас, із зовнішнього і внутрішнього боку якого кріпитися профіль з ПВХ. Така будова вікна дозволяє домогтися найбільшої стійкості і міцності конструкції. Завдяки сучасним технологіям і розробкам, профіль ПВХ володіє підвищеною стійкістю до впливу зовнішніх факторів. 

реклама

Безсумнівно, металопластикові вікна мають чимало плюсів. Довговічність металопластикових вікон дуже висока. Вони не згниють, що не розбухнуть і не перекосів навіть через кілька десятків років. До того ж, вікна з ПВХ здатні заощадити до 20% тепла в приміщенні, так як пластикові профілі щільно прилягають один до одного. Вони здатні забезпечити тишу у вашій оселі чи офісі. Хоча така щільність прилягання профілів може стати і недостатком.Такое вікно не дозволяє проходити свіжому повітрю з вулиці. Нинішні технології дозволяють впоратися з цією проблемою за допомогою всіляких систем вентиляції та мікропроветріванія. 

За металопластиковими вікнами дуже легко доглядати. Вони чудово очищаються мильною водою і не вимагають спеціальних миючих засобів. 

На сучасному ринку вибір фірм і магазинів, які займаються встановленням металопластикових вікон, величезний. Вони надають всі супутні послуги: заміри віконних прорізів, розробка креслень за вашим бажанням, виготовлення та встановлення пластикових вікон. У деяких фірм на сайтах можна навіть побачити віконний калькулятор , який допоможе розрахунок вартості пластикових вікон. 

Ціновий діапазон дуже широкий. Все залежить від вибору виробника, кольору профілю, розміру вікна, кількості стулок, склопакета і т.д. Найважливіше, на що потрібно звернути увагу, це наявність сертифікатів. Правильний вибір вікна стане гарантією тепла і затишку у вашому домі.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *