Методика вибору надійних вхідних дверей

реклама

вибор вхідних дверейВхідні двері відокремлюють і одночасно пов’язують зовнішній непередбачуваний світ від внутрішнього мікроклімату житла людини. Тому надійні вхідні двері в будинку — запорука спокою господарів, захист від дратівливого шуму і неприємних запахів на сходовому майданчику, від зовнішніх механічних впливів і дискомфорту при перепаді температур. Визначитися з вибором надійної системи можна тільки за умови попереднього ознайомлення з конструктивними особливостями подібних виробів і вимогами, що пред’являються до них.

Так, що обирається, вами двері, повинна володіти такими якостями: 

  • Відповідати вимогам надійності по частині захисту від злому за допомогою інтелекту або фізичної сили; 
  • Можливістю контролю майданчика перед входом за рахунок дверного вічка з оглядом 180° (при цьому скло може бути броньованим, а візуальне спостереження доповнено можливістю відеоогляду); 
  • Добрими тепло та звукоізоляційні властивості, здатними позбавити господарів вироби від стороннього шуму, виснажливої літньої спеки і пронизливого «до кісток» холодного зимового вітру.
  • Всі використовувані наповнювачі повинні бути екологічно чисті, відповідати вимогам вогнестійкості і поглинання звуку (тому вибираючи вхідні двері уважно вивчайте характеристики утеплювачів); 
  • Навіть прокладки, між внутрішньою поверхнею дверей і її оббивкою, повинні бути виконані з натуральних матеріалів, таких як повсть або ватин. 
  • Форма і колірні характеристики виробу повинні гармонійно поєднуватися з існуючим колоритом інтер’єрів житла, з його стилістичними особливостями. 

реклама

Конструктивна основа такого роду дверей, як правило, формується з двох листів легованої сталі полегшеного типу товщиною від 1,5 до 2 мм, за рідкісним винятком, коли подібні розміри збільшуються до 3-4 мм. Міцність листів посилюється за рахунок установки між ними ребер жорсткості, а саме :3-ех лонжеронів по вертикалі і 2-ух — по горизонталі (для типової двері) і монтажу цільної (більш міцною) або зварної обв’язки з кутової сталі. Однак конструкція знаходить необхідну функціональність лише при навішуванні дверного полотна на петлі, приварені до кутового профілю коробки. Число петель (звичайних або прихованих) на один дверний блок вагою більше 70 кг, як і у будь-якого іншого блоку з інтенсивною експлуатацією (з частотою відкривання більше 50 разів на добу) має бути не менше 3 штук. 

Внутрішній простір дверного полотна повинно містити в собі не менше 2-ух замків різного типу. Як показує практика, більш надійний захист від злому досягається при спільній установці і роботі сувальний і циліндрового типу замків. Якщо перший тип добре зарекомендував себе при захисті від силового впливу, то другий заслужив популярність по частині протидії інтелектуальному злому (передбачає від 3-ох тисяч до 3-ох мільйонів варіантів різних кодів). 

Для захисту від злому дверей шляхом зрізу або збивки петель за допомогою звичайної кувалди або відрізний машини надійні дверні конструкції в обов’язковому порядку оснащуються протизнімними ригелями. При закритті полотна вони заходять у спеціальні пази коробки і надійно блокують подібні спроби проникнення всередину житла. 

Тільки з вибором надійної вхідних дверей, ви знайдете душевний спокій і впевненість у завтрашньому дні.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *