Монтаж труб з поліпропілену

реклама

Монтаж труб з поліпропіленуВирішивши поміняти труби в квартирі варто приділити увагу трубах з поліпропілену. Коштують вони не дорого, а виглядають досить симпатично. Для такої роботи краще запросити професіонала, однак, якщо ви володієте необхідними навичками, то можна провести монтаж поліпропіленових труб своїми руками.

Дана стаття дозволить вам дізнатися деякі нюанси по установці труб, для того щоб проконтролювати роботу сантехніка.

Отже, перед тим, як приступити до роботи уважно огляньте матеріал.

Всі деталі повинні бути цілими. На фітингах не повинно бути пошкоджень, в іншому випадку це призведе до проблем із з’єднанням їх з трубами. Обов’язково перевірте різьбу, використовуючи відповідну деталь. 

Важливо пам’ятати, що, роботи з заміни труб можна проводити при температурі не нижче мінус десяти градусів. І перед установкою трубах необхідно кілька годин полежати в приміщенні.

реклама

Першому кроком при монтажі труб з поліпропілену є їх розмітка. За допомогою фломастера розмічається необхідна довжина. Далі, використовують спеціальні ножиці, і під кутом в дев’яносто градусів відрізається труба. Після чого на краях її необхідно ножем зняти фаску. Це необхідно для того, щоб при зварюванні труба краєм НЕ продряпайте фітінг.

Наступним етапом необхідно до зварювального апарату прикріпити необхідну насадку, після чого підключити його до мережі і дочекатися поки температура його досягне плюс двохсот шести десяти градусів. Далі можна приступати до зварювання. 

Деталі, які необхідно зварювати перебувають разом в зварювальному апараті. У нагрівальну гільзу пристосовується труба до потрібної позначки, а фітінг надаватися на спеціальний інструмент. У разі, коли фітінг не має щільного зіткнення з трубою його не використовують, оскільки через це прогрів деталі буде відрізнятися, що веде до поганої якості зварювання. Приварюючи деталі не варто допускати їх провертання.

Коли зварювання закінчена деталі знімають з апарату і трубу її не різкими рухами вставляють в фітінг.Досить тридцяти секунд для того щоб шов охолов і фітінг вже не зміг куди — або дітися.

Далі необхідно прикріпити наші труби до поверхні. Діляться це за допомогою спеціальних кліпс, які самонарізуючими гвинтами прикручуються до поверхні, і вже в них закріплюються самі труби. Вони повинні знаходиться на відстані в сорок сантиметрів один від одного.

З огляду на те, що на поліпропіленових трубах не наноситься різьба вони з’єднуються з іншими трубами за допомогою різних комбінованих фітингів. З’єднуються вони без будь — якого допоміжного матеріалу, так як зусилля, яке до них можна докладати не повинно перевищувати п’ятнадцяти кілограмів.

Після того, як установка труб завершена, через годину необхідно провести випробування тиском води.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *