На чому не варто економити при покупці пластикових склопакетів

реклама

На чому не варто економити при покупці пластикових склопакетівБлизько десяти років тому мало кому були відомі в Україні вікна з ПВХ. Тільки заможні люди могли дозволити собі встановити металопластикові конструкції. Сьогодні ж, оснастити свій будинок або квартиру пластиковими вікнами по кишені практично будь-якій сім’ї.

Природно, замовляючи нові пластикові вікна, більшість з нас хоче заощадити — благо, вибір фірм з продажу таких вікон на ринку величезний, а особливих відмінностей в пластикових конструкціях ми не помічаємо. Однак, треба враховувати, що економія на профілі і на фурнітурі чревата надалі неприємними наслідками. Для того, щоб цього уникнути, ми дамо вам кілька рекомендацій, щоб ви розуміли від чого залежить якість пластикових конструкцій. 

На чому ж при придбанні пластикових склопакетів ні в якому разі не варто економити: 

 

Віконний профіль

Щоб бути впевненим у довговічності та надійності експлуатації пластикового вікна, і в тому, що всі первісні якості будуть незмінні, рекомендуємо вам зупинити свій вибір на вікнах з німецького профілю ( Що таке ПВХ профіль для вікон? ). Будучи безперечним лідером у виробництві пластикових профілів, Німеччина вже більше 40 років виготовляє профіль відмінної якості. Пластиковий профіль, вироблений, наприклад, у Туреччині, мало підходить до нашого клімату, з його тріскучими морозами і різкими перепадами температур. 

реклама

Фірма, що продає вам профіль, повинна мати «в’їзні документи», тобто профіль повинен бути схвалений Міністерством охорони здоров’я України і Мінбудом до застосування даного профілю в наших кліматичних умовах. 

 

Якісний монтаж

Вкрай важливою умовою тривалої та надійної роботи віконної системи є його якісна установка, вироблена досвідченими кваліфікованими фахівцями. Т.к. пластиковий склопакет являє собою технічно складну конструкцію, фірма з продажу та встановлення таких вікон повинна мати ліцензію на монтаж і все Сертифікати Відповідності. У ході експлуатації вікно схильне до серйозних механічних і фізичних навантажень. Чого тільки коштує вплив різниці температур всередині і зовні приміщення в зимовий період. Унаслідок того, що склопакет повністю герметичний, а стулки щільно прилягають до віконної рами, в приміщенні підвищується рівень вологості повітря. 

В ідеалі виробник і установник віконної системи повинні бути однією юридичною особою. У такому випадку відповідальність не буде перекидатися на іншого, і всі роботи постараються виробити найкращим чином. 

 

Фурнітура

Фурнітура призначена для забезпечення закривання і відкривання стулки вікна. Вона обов’язково повинна бути хорошої якості, краще, якщо фурнітура теж буде німецького виробництва — це забезпечить її тривале і безвідмовне функціонування. Також якісна фурнітура здатне забезпечити додатковий захист від небажаного проникнення через вікно зловмисників. Дизайн фурнітури повинен підтримувати загальний стиль віконної системи.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *