Надійна гіпсокартонна перегородка

реклама

гіпсокартонна перегородкаПерегородки з гіпсокартону є найпростішим, швидким і «чистим» способом влаштування перегородок, як тимчасових, так і постійних. Гіпсокартонні перегородки можна встановлювати безпосередньо на підлогу, незалежно від типу покриття.

Для монтажу перегородок необхідно «прив’язати» їх по периметру до всіх стінах, до стелі, до підлоги. Залежно від конструкції основу каркаса кріплять за допомогою саморізів або дюбелів. Для каркаса використовується дерев’яний брус або оцинковані профілі. Далі в рамці основи встановлюють вертикальні стійки на відстані 60 сантиметрів, які приблизно на такій же відстані (хоча можна і більше) ув’язуються поперечними перекладинами для забезпечення жорсткості конструкції. 

реклама

Після цього каркас з двох сторін обшивають листами гіпсокартону. При цьому краю листа прикладають до середини профілів або брусів, всі краї аркуша обов’язково повинні прилягати до каркасних деталей. 

Листи кріпляться до каркаса саморізами на відстані 25 сантиметрів, послідовно від одного краю до іншого для того, щоб уникнути небажаних бульбашок від нещільного прилягання. Після обшивки гіпсокартоном, фарбують грунтовкою капелюшки саморізів, шпатлюют шви і дірочки саморізів, шпаклівка затирається і залишається тільки обробити всю перегородку. 

Слідуючи з усього цього, гіпсокартонні перегородки можна зводити в будь-яких приміщеннях навіть без особливої підготовки і це не займе багато часу. Якщо в майбутньому необхідність в ній відпаде, перегородку можна розібрати, слідів від неї залишиться небагато — всього лише кілька отворів по периметру. 

Гіпсокартонна перегородка є міцним і довговічним спорудою і найчастіше є найбільш оптимальним рішенням.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *