Надійні пристосування для захисту вікон і дверей

реклама

захист вікон і дверей Будь-якій людині в житті хочеться надійності, а в бізнесі вона потрібна, як повітря. Можна налагоджувати свою справу роками, а втратити велику суму в одну мить. Нагрянули грабіжники в чорних масках, і кілограми купюр перекочували в їх сумки. Що не кажи, картина далеко не райдужна! Тому все більш гостро постає проблема надійного захисту від злому вікон і дверей банків, офісів або магазинів.

 

Грати — це надійно

Виключить проникнення в приміщення надійна металеві двері плюс сучасні замки. А вікна захищають від непроханих гостей металевими гратами. Призначені для охорони решітки зазвичай виготовляються з комбінованого металопрокату. Монтуються вони за допомогою арматури, зовні встановлюються лиштви. 

У свою чергу, пристосування, що виконують лише функцію охорони, виготовляються з арматури, круга або ж квадрата (перетин від 16 мм). Кріпляться на круг, в інших варіантах — на шпильки або арматуру допомогою закладних смуг. Кріплення неодмінно підстраховується лиштвами, товщина яких — не менше 6 мм. Легкість руху досягається за рахунок спеціального шарнірного з’єднання планок. 

Настільки серйозні заходи безпеки не говорять про те, що доступ всередину об’єкта стовідсотково закритий. «Умільці» знайдуться на будь-які запори. Справа в іншому: для того щоб зламати все це «господарство», потрібно дуже багато часу, а тому залишитися непоміченим проблематично. Та й використання досить галасливого електроінструменту не спокушає грабіжників. 

реклама

Проте надійність — не єдина вимога. Не забудьте про пожежну безпеку. Відповідно до неї, охоронні грати повинні бути розсувними. Гнутий сталевий профіль — найбільш відповідний для цього матеріал. Продумайте конструкцію, адже варіанти допустимі різні. Наприклад, можливий зсув в одну або навіть в обидві сторони. При бажанні, комбінують розсувні і нераздвіжние стулки. 

Зазвичай застосовується метод зварювання, проте деякі вважають за краще ковку. Вона — для людей заможних, до того ж володіють витонченим естетичним почуттям. Коваль виступає справжнім художником металу. 

 

Ролети — теж непогано

Надійним захистом вважаються і ролети. Гідність цього способу захисту від несанкціонованого проникнення в приміщення полягає не тільки в перешкоді для зловмисників. Подібним чином можна забезпечити збереження далеко не дешевих склопакетів. До речі великий вибір ролетів на сайті www.udoma.com.ua . Та й прохолода у спекотний літній день аж ніяк не завадить. Роллета являє собою металеве складальне полотно, яке в опущеному стані фіксується в напрямних, блокуючи доступ до вікон і дверей. Крім усього іншого, вона служить своєрідною шторою, і цікавим нічого робити біля такого офісу. Плюс до того, знижується рівень шуму. Забезпечується надійна теплоізоляція. 

Для виробництва профілів і захисних коробів вироби застосовується особлива алюмінієва стрічка. Багатошаровий зносостійкий склад гарантує високий ступінь захисту за допомогою пристосування від зовнішнього впливу і забруднення. А наповнювач (поліуретанова піна) посилює стійкість профілів. Додаткові механічні пристрої блокування також роблять свою справу. 

Дизайнерські можливості ролет дуже широкі. По-перше, за бажанням вони можуть бути встановлені на прорізи зовні або зсередини. Відповідно до проекту, виробники фарбують ролети у всілякі кольори. Словом, вибирати діловим людям, які способи захисту власності для них найбільш прийнятний.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *