Найміцніші зовнішні двері

реклама

Найміцніші зовнішні дверіВхідні двері в будинок зобов’язані витримувати вітер, дощ, сніг, град і мороз. Зовнішні двері повинні бути також досить міцною, щоб стати надійним бар’єром проти непроханих гостей і захистити сім’ю і приватне імущество.Наружние двері виготовляють з різних матеріалів і різних стилів, але чим міцніше двері, тим довше вона вам прослужить і тим вище буде рівень безпеки в будинку.

 

Дерев’яні двері 

Перший приходить на розум матеріал — це деревина, тому що з неї робили вхідні двері багато століть, і до цих пір дерев’яні двері можуть дати виняткову міцність і захист. Деякі різновиди дерев’яних дверей виготовляють з недорогої дерев’яної фанери, і серцевина у них порожниста. Але цільно дерев’яні вхідні двері з твердих порід деревини, таких як дуб або горіх, будуть служити вам не одне десятиліття при належному догляді. 

Дерево — натуральний матеріал, і дерев’яні двері додасть фасаду будинку елегантність і традиційну класичну стильність. В окремих випадках шкоди деревині може завдати волога, від чого двері почне гнити і коробитися. Через це вона втратить герметичність і буде погано функціонувати. Належна обробка поверхні деревини для її герметизації і захисту підвищить міцність і зносостійкість двері на багато років. 

реклама

 

Стеклопластіковая двері 

Склопластиком називають матеріал, що складається з дуже тонкого скляного волокна, поєднаного воєдино пластіком.Із цього матеріалу можна відливати вироби будь-якої форми. Склопластикові зовнішні двері не тріскаються, що не розколюються, що не жолобляться і на них не утворюються вм’ятини. 

 На відміну від дерев’яних дверей, склопластикові не потрібно покривати фарбою або морилкою для захисту і продовження терміну експлуатації. Склопластик відрізняється міцність і зносостійкість, і цей композитний матеріал добре витримує вітер, дощ і перепади температури. Двері зі склопластику можна виготовити таким чином, щоб зовні вони були схожі на дерев’яні двері. Виробники склопластикових дверей пропонують широкий вибір кольорів і текстур на вибір.

 

Сталеві двері 

Сталь — популярний вибір матеріалу для зовнішніх дверей як в житлових будинках, так і в комерційних будівлях. Це тому що сталь — виключно міцний матеріал. Сталеві двері масового виробництва виготовляються різної товщини, і саме від цього показника залежить міцність дверей. Тонкі сталеві листи легше гнуться і продавлюються. 

Цільні сталеві двері відрізняються особливою міцністю і зносостійкістю в порівнянні зі сталевими дверима, зробленими з двох з’єднаних між собою панелей. Зазвичай сталеві двері проходять додаткову обробку, щоб вони не іржавіли, а фарба не облуплюється. Сталеві двері не бояться вогню, а при правильній установці вони практично невразливі.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *