Обробка металевих дверей: матеріали та тенденції

Обробка металевих дверей

реклама

Міцні та надійні двері — запорука безпеки, перший і основний рубіж, що затримує зловмисників на порозі. Однак самі по собі сталеві двері мають не надто привабливий зовнішній вигляд. Виготовлені з металевих листів, вони виглядають грубими і не прикрашають собою житло. Щоб вирішити це питання, а заодно надати дверям додаткові тепло-і звукоізоляційні властивості, використовують різну обробку сталевих дверей. Залежно від матеріалів виконання, дизайн вхідних дверей відрізняється і по вигляду, і за вартістю.

реклама

Найпростішим способом облагородити непрезентабельну двері є нанесення на поверхню полотна порошковий-полімерного напилення. Завдяки захисному шару, двері стає несприйнятливою до корозії, механічних пошкоджень, її легко мити і чистити. Більш привабливий дизайн сталевих дверей можна отримати, вибираючи обробку вінілу з шкірою. Різноманітні кольори і варіанти оббивки цим матеріалом дозволяють отримати елегантну і сучасну двері відносно недорого. Ще один варіант обробки дверей — пластикові панелі . Різні по дизайну, міцні і легкі, вони перетворюють нудний зовнішній вигляд вхідних дверей.

Однак більшість замовників, які цінують довговічність і практичність, вибирають в якості оздоблювального матеріалу панелі МДФ, забарвлені або ламіновані пластиком. МДФ — сучасний матеріал, який отримують з дрібнодисперсних фракцій відходів деревообробних виробництв. Найдрібніші стружки спресовуються під тиском з додаванням в’яжучих речовин, утворюючи міцний і екологічний матеріал. За допомогою фрезерування панелям придаются рельєфні малюнки, а декоративність поверхні забезпечує тонкий шар спеціального паперу під ламінуючою шаром. Для водовідштовхувальних властивостей, поверхня ламінується — покривається тонким шаром пластику. Сучасні технології дозволяють домогтися того, що металеві двері, оброблені панелями МДФ, виглядають як вироби з натурального цільного масиву. Крім панелей МДФ застосовуються також і натуральні матеріали — корабельна фанера, масив дуба або шпон цінних порід. Новим матеріалом для обробки дверей є пластик постформінг. Цей матеріал є рекордсменом по зносостійкості. Він не боїться ударів, подряпин, перепаду температур, відкритого вогню, хімікатів.

Пластик постформінг зарекомендував себе як відмінний антивандальне покриття для металевих дверей.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *