Офісні перегородки

реклама

Офісні перегородкиДля сучасного міста характерна велика кількість офісів, які мають планування «open space». У цьому випадку виникає питання розділення внутрішнього простору на окремі секції або зони. Це можна зробити за допомогою спеціальних сучасних конструкцій, що імітують стіни, які називаються офісними перегородками.

Офісні перегородки мають багато переваг. Головним з них є те, що для їх установки і демонтажу не потрібно затрачати багато сил і часу, а також проводити додаткові ремонтні роботи. Завдяки офісним перегородкам можна швидко і просто змінити офіс, якщо ця необхідність викликана кадровими змінами вкомпаніі.

Офісні перегородки можуть бути декількох типів: стаціонарні та мобільні. Розглянемо докладніше плюси і мінусиобеіх моделей.

реклама

Стаціонарні системи дозволяють отримувати нові приміщення і мають хорошу шумоізоляцію. Стаціонарні офісні перегородки в спб виготовляються із сталевого або алюмінієвого каркаса, що прикріплюється до стелі, стінах і підлозі, а також заповнювача зі скла, гіпсокартону, МДФ або ДСП.

Окремо виділяють суцільноскляні перегородки, які складаються з профілів і суцільного скла, але не мають каркаса. Подібні скляні вироби не можуть похвалитися високою міцністю, однак роблять інтер’єр красивим і стильним, до того ж скло чудово поєднується з будь-офісними меблями.

Також є розсувні перегородки (з розсувними дверима) і складаються перегородки (гармошка іліаккордеон), які дозволяють буквально за кілька секунд об’єднати два приміщення. Такі конструкції часто використовують для відділення зону гардеробу або кухні.

Мобільні перегородки є найбільш поширеним типом. Їх не кріплять до стелі, стін або підлоги, а надають стійкість за допомогою спеціальних опор і з’єднань з меблями. Мобільні перегородки виготовляються у вигляді ширм, кутових конструкцій, настільних екранів зі скла, МДФ, ДСП, Дюрафорт, стільникового карбонату, текстилю. Для мобільних перегородок характерна невелика висота, що не перевищує звичайно 2 метрів, і модульна (блокова) конструкція, коли окремі модулі швидко і легко встановлюються і з’єднуються між собою. З установкою модульних перегородок цілком може впоратися будь-який офісний працівник. Як правило, для зручності мобільні перегородки мають різні полички і шафки для документів, бокси для дисків, місця для кріплення монітора, підсвічування та інше.

Потрібно відзначити, що часто разом з перегородками в комплекті може продаватися і офісні меблі. Офісні перегородки допоможуть додати офісного інтер’єру сучасний і діловий стиль, а перебування працівників в офісі зроблять більш комфортним.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *