Опалубка для фундаменту

реклама

опалубка

Готуючись до будівництва, підрядник обов’язково оцінює будівельний майданчик з точки зору геодезії, щоб визначити, який тип фундаменту необхідний у конкретному випадку. Універсальним в нашому кліматі вважається стрічковий фундамент, параметри якого визначаються поверховістю і площею будови.

Опалубка може бути виконана з різних матеріалів, і ділитися на знімну і не знімну. Загальною вимогою є — стан грунту: вона категорично не повинна бути промерзлій, щоб, Отта, що не деформувати фундамент.

реклама

Звичайно, дуже надійна знімна опалубка з розбірних металевих конструкцій: на міцному каркасі кріпляться пластини з алюмінію або сталі, огороджувальні рідку бетонну суміш. Така опалубка формує дуже точний за параметрами і надійний фундамент, не руйнуючись під напором бетонної суміші. Ось тільки задоволення це не дешеве, і застосовувати знімну металеву опалубку доцільно там, де зводиться не одне, а кілька будівель.

Для індивідуального забудовника більше підійде опалубка з деревини. Масивні обрізні дошки збиваються цвяхами в щитову конструкцію, яка спирається на спеціальні стовпи-палі на місці зведення будинку. Висота конструкції зазвичай вище рівня землі на 30 см. Між щитами кладуть для міцності армуючі сітки і заливають бетоном потрібної марки. Щоб заповнити всі порожнечі, бетонну суміш треба утрамбовувати. Тепер треба дати фундаменту схопитися, давши йому місяць для набуття міцності.

Щоб звести ступінчастий або плитний фундамент, монтують за допомогою закладних щитів, з усіх боків скріплених розпірками.

Часто малоповерхове будівництво починають із незнімної опалубки, виконаної з пінополістиролу: деталі з цього матеріалу з’єднуються спеціальними кріпленнями — замками, як по довжині, так і по висоті. Це нагадує конструктор.Плюси такого методу очевидні — це і простота і швидкість монтажу, і висока міцність, економічна витрата матеріалу і високі будівельні показники у вигляді теплоізоляційних показників, і цінова доступність.

Отже, вибір за Вами, але не забудьте порадитися з професіоналами, а краще довірте їм будівництво фундаменту Вашого майбутнього будинку!

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *