Основні характеристики пластикової плитки для ванної кімнати

реклама

пластикової плитки для ванної кімнатиМатеріали, використовувані для обробки ванної кімнати повинні бути вологостійкими, екологічно безпечними, міцними, гігієнічними, простими у догляді, тобто такими як пластикова плитка для ванної, що представляє собою нову розробку в області отелочние матеріалів. Керамічна плитка теж відповідає перерахованим вище критеріям, але із за складнощів її монтажу може виникати питання: чим замінити плитку у ванній? Багато виробників пропонують міняти кераміку на більш простий у використанні пластик.

 

Загальна характеристика плитки

Пластикова плитка розроблена на основі полівінілхлориду, має у своєму складі добавки, що поліпшують експлуатаційні характеристики, призначена для внутрішніх робіт. Основними характеристиками є невелика щільність, міцність і водонепроникність. Може мати різну форму і колір. Пропонована виробниками плитка може імітувати природні матеріали, такі дерево, мармур, граніт, піщаник і т.д. На поверхню деяких видів наноситься декоративний малюнок, стійкий до стирання і дії вологи.

 

Критерії якості

Плитка повинна мати достатню кількість ребер жорсткості, від цього показника залежить міцність покриття, чим їх більше, тим краще. Фарба наноситься рівномірно, без змазувань та прогалин. Основа не має сторонніх включень темного кольору і плям, кромки рівні. Наявність рисок і хвиль на поверхні неприпустимо. Плитки між собою повинні стикуватися якомога щільніше.

реклама

 

Види пластикової плитки

Кварцвініловая плитка — суміш вінілу, кварцового піску, пластифікаторів, фарбувальних пігментів і ряду інших компонентів. Склад пресується в умовах високої температури. Додавання корунду робить плитку більш зносостійкого, неслизькою, відповідною для підлогового покриття у ванній кімнаті і пожежобезпечною. Така пвх плитка для ванної не змінює свої властивості при температурі 200 градусів Цельсія. Тобто її можна використовувати для обробки поверхонь, розташованих поруч з полотенцесушителямі і трубами опалення. Самою міцною та надійною вважається плитка, у верхній шар якої доданий карбід кремнію. Його твердість аналогічна алмазу.

 

Методи нанесення малюнка

Існує три основних способи декорування плитки: глибока (офсетний) друк, термопереводу й ламінування. У першому випадку малюнок, що знаходиться на сталевому валу, переноситься на плитку. Нанесене зображення зверху покривається захисним лаком, який може бути глянсовим або матовим. У процесі термоперевода плівка з нанесеним на неї малюнком притискається до плитки гарячим силіконовим валом. Поверхня не потребує додаткового захисту.

Цей метод дозволяє отримати велику кількість варіантів декору з низькою собівартістю. Ламінування являє собою припаивание надміцної ПВХ-плівки, яка не тільки захищає малюнок, але і оберігає поверхню від подряпин і ударів.

Опис: Легка в монтажі, міцна, вологонепроникна, стійка до ударів і подряпин пластикова плитка для ванної — новий і надійний оздоблювальний матеріал, що відрізняється високою декоративністю.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *