Особливість пластикових вікон

реклама

Особливість пластикових віконОстаннім часом склопакети здобули велику, і без сумніву заслужену популярність. У наш час вже більш ніж в 90% новобудов і в 40% квартир вторинного ринку встановлені пластикові вікна. Чим же заслужена подібна популярність?

По-перше, це їх вартість — ціна на пластикові вікна останнім часом значно впала. Вікна стали доступні практично всім. Недорогі ПВХ вікна можна придбати за суму, яка еквівалентна середній зарплаті москвича за місяць. Очевидно, що це дуже невелика плата за комфорт. Особливо цікавими дані пропозиції стають з урахуванням того, що можна замовити вікна в кредит або в розстрочку, таким чином, можна сміливо говорити, що будь-який працюючий людина може собі їх дозволити. 

Ще однією важливою причиною популярності пластикових вікон стало те, що їх виробництво навіть дуже великими партіями, зі складними конфігураціями не займає надто багато часу. Враховуючи той факт, що монтаж на самому об’єкті триває всього пару годин, можна сміливо стверджувати, що гідної альтернативи для ПВХ вікон у новобудовах практично не існує. 

Пластикові вікна KBE заслужено вважаються одними з найкращих, надійніших вікон на російському ринку. Завдяки долговечному алюмінієвому профілю, що надзвичайно стійкий до будь-яких атмосферних впливу, він відрізняються дуже високою довговічністю. Достатньо лише згадати, що скління квартир вікнами KBE більш ранніх версій, зберігає всі свої позитивні властивості на протязі вже більш ніж десяти років. Сучасний KBE профіль відрізняється ще кращими експлуатаційними характеристиками, прекрасні теплоізоляційні показники, надійне армування, стійкий колір, відсутність свинцю, а також якісні москітні сітки, все це і багато іншого, дозволило пластиковим вікнами з таким профілем придбати високу репутацію на російському ринку. 

Установка пластикових вікон — дуже складний процес, що складається з декількох етапів. Фахівці дуже чітко стежать за послідовністю виконання робіт, і за технологією монтажу ПВХ вікон. У результаті якість монтажу-гарантується. 

На самому першому етапі проводиться вимір вікон. Для того щоб монтаж вікна пройшов успішно вимагається точно знати його розміри. Безумовно, найчастіше в квартирах розміри вікон стандартні. Але для того щоб забезпечити максимальну герметичність і прекрасний зовнішній вигляд, необхідно розрахувати все до дрібниць (установка москітних сіток також є дуже важливим етапом, який необхідно ретельно продумувати). Навіть дуже маленька щілина може стати причиною великої проблеми, наприклад, викликавши протяг. І природно, особливу увагу слід приділяти вікнам у будинках з індивідуальним плануванням. 

Вимір отворів, також є необхідним заходом при виготовленні хорошого, якісного вікна. Більше того, якщо у Вас з’явилося бажання склити балкон з використанням пластикових вікон, Вам також рекомендується викликати замірника. При виконанні скління дуже важлива абсолютно кожна деталь, починаючи від того, якого розміри будуть вікна, і закінчуючи тим, які на них будуть встановлені москітні сітки. 

реклама

Після зняття розмірів, можна приступати до наступного етапу. Замовлення передається в цех, де майбутнє пластикове вікно буде виготовлятися. Вся готова продукція проходить ретельний контроль якості.

Після того як вікно готове, і успішно пройшло усі тести, фахівці починають етап установки ПВХ вікна. Природно, щоб встановити «новенькі» вікна потрібно позбутися від попередніх дерев’яних рам. Подбають фахівці про те, щоб приміщення стояло без вікон якомога менше часу. Особливо це важливо в зимовий період.

Віконні рами надійно монтуються у віконному отворі з використанням бічних анкерів. Фіксація рами виконується знизу і вгорі. Після цього всі зазори заливаються монтажною піною. Після виконання всього комплексу робіт, пов’язаного з установкою, проводиться прибирання.

Далі, як внутрішній вигляд вікна набуває ідеальні обриси, робочі переходять до етапу установки відливів, зазвичай ці дії займають всього пару хвилин.

З настанням спекотного літа, кожному з нас доводиться починати невелику війну з малими кровососами-комарами. Хтось веде бій з використанням важкої артилерії (капці і газети), залишаючи при цьому жирні плями на стінах і шпалерах. Хтось воює з ними хімічною зброєю, ризикуючи підхопити алергію. Чи повністю безпечна захист? Є! Найкращим виходом із становища буде установка москітних сіток. Дану процедуру проводять як завершальний етап установки вікна.

Перш ніж замовляти пластикове вікно, необхідно визначитися з цілями покупки. Вам не подобаються постійні протяги в приміщенні і низька температура повітря? Або ж Вас виводить з себе велику кількість пилу, і докучливий вуличний шум? Якщо це так, то Вам слід негайно зробити вибір на користь вікон ПВХ. Вибір вікон слід проводити вкрай обдумано, щоб не витратити занадто багато.

Пластикові вікна бувають найрізноманітнішими. Справа в тому, що вікна ПВХ різні за своєю комплектації, кожна з них орієнтована на конкретні клієнтські потреби. Наприклад, для підвищення теплоізоляції часто роблять вибір на користь потрійного склопакета з великою товщиною скла.

Вікна розрізняють не тільки за кількістю пакетів і по товщині скла, але також за типом використовуваного профілю. На сучасному ринку представлений великий асортимент профілів від провідних світових компаній. Найбільш популярними в даній галузі є профілі KBE, VEKA і REHAU. Справа в тому, що німецькі компанії більш уважно ставляться до потреб, вимогам, побажанням споживачів, випускаючи тільки якісні та практичні вироби. Якщо ви плануєте зробити покупку ПВХ вікна в перший раз, то швидше за все, у Вас виникне велика кількість питань. Потрібно визначити не тільки комплектацію майбутнього склопакета, а й подумати про ціну, яку ви можете за нього заплатити.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *