Особливості ремонту балкона і лоджії: поетапні рекомендації

реклама

ремонт балконаРемонт балконів і лоджій має ряд своїх особливостей. Для якісного виконання необхідно зробити ряд кроків: 

  • скління; 
  • безпосередній ремонт; 
  • утеплення; 
  • обробку різними матеріалами; 
  • електромонтажні роботи по освітленню; 
  • кладку підстави і бічних стін;
  • настил підлог. 

Існують різні послідовності виконання цих етапів. Однак якщо планується виготовлення чорнових підлог, то починати треба з їх монтажу, після чого перейти до стелі, а в завершенні зайнятися стінами і, нарешті, укладанням чистових підлогових покриттів. 

Для скління лоджії спочатку виконують монтаж рами, яку замовляють, попередньо з’ясувавши розміри лоджії. Потім раму збирають. Часто це виконується на вулиці через її великих розмірів (після чого залишається тільки прикріпити мотузки, і акуратно підняти раму на балкон). Зверху прикріплюється кілька підвісів для з’єднання з стелею, а також зливний козирок. Іноді, якщо є можливість закріпити раму за допомогою профілю, можна обійтися без підвісів. Далі можуть бути додані кутові підвіси. Зливний козирок рекомендується кріпити паралельно рамі, по її довжині, для того щоб не було перекосів і не довелося його встановлювати заново ще раз. 

реклама

Далі знизу і збоку рама запінюється, і дається можливість піні висохнути, потім прибираються її залишки. Зрізи і скоси ретельно обробляються. 

Лоджія — приміщення, для якого підбираються вологостійкі настінні і стельові покриття. Матеріали, подібні шпалерам краще не брати, оскільки клімат лоджії непостійний, що призводить до швидкої втраті якостей. Найбільш часто використовують стінові панелі. Попередньо робиться оббивка дерев’яним або корковим каркасом. Збір панелей полягає в поєднанні їх за принципом «гребінь-паз». З’єднання панелей з каркасом виконується досить просто. 

Часто декоративні панелі на стелі, і «чистові» дошки на підлозі розташовують поперек довжини лоджії. Водночас лаги укладають уздовж лоджії. 

Уклавши дошки на лоджії, їм дають полежати деякий час, припиняючи процес ремонту. При цьому їх не скріплюють до остаточного висихання. Потім всі дошки між собою щільно з’єднують і прикріплюють їх до лагам. 

Ремонт лоджії можна закінчити протягом кілька днів. Однак ремонт лоджії краще виконувати не поодинці.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *