Остіклення балкона

реклама

Остіклення балконаБалкони в новобудовах найчастіше вже засклені, і турбот з цього приводу у мешканців набагато менше. Але що робити, якщо ви вирішили перетворити свій балкон з складу старих речей і лиж, який взимку заносить снігом, а влітку заливає дощами, в додатковий житловий простір, чи просто трохи його впорядкувати. Який варіант скління вибрати?

 

Теплий балкон

Балкон — це додатковий простір, який сьогодні багато хто використовує для кабінету або зимового саду. Для цього підходить скління балкона або лоджії пластиковими вікнами. Після утеплення стін, підлоги і усунення всіх щілин, вікна ПВХ не дозволять проникнути всередину холоду і вітру.

Виробники профілю ПВХ давно передбачили такий варіант благоустрою та пропонують для скління балкона як звичайні вікна, так і спеціальні конструкції, які при відкриванні економлять місце в приміщенні і без того невеликому.

Після завершення всіх робіт такий балкон або лоджія стають прямим продовженням квартири, надійно захищеним від будь-якої негоди і холодів.

реклама

 

Холодне скління

Більш економічним, порівняно з першим варіантом, є засклення балконів і лоджій алюмінієвим профілем.Еслі ви не прагнете розширити житлову площу за рахунок балкона, а лише хочете облагородити його зовнішній вигляд і зробити комфортніше, то цей варіант оптимальний. Тонкі і міцні алюмінієві рами захистять ваш балкон від опадів, пилу, зроблять його трохи тепліше. До того ж, саме скління легким алюмінієм рекомендують для ветхих балконів, які попросту можуть не витримати вагу пластикової конструкції.

 

Безрамне скління

Елегантна конструкція з особливо міцного скла без рам виглядає надзвичайно ефектно. При цьому, практично невидима в закритому стані система, як і описані вище конструкції, захищає ваш балкон від негоди, шуму і вітру.

Безрамне засклення балконів і лоджій зберігає відчуття простору. Скляні секції легко відкриваються, однак у закритому положенні здатні витримувати сильні пориви вітру.

Незважаючи на зовнішню крихкість, конструкція надійно кріпиться при установці. У системі використовується надміцне загартоване скло, яке не становить загрози для безпеки людини. Розбившись, воно обсипається безпечними кристалами.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *