Освоюємо процес вибору сучасної акрилової ванни

реклама

вибор сучасної акрилової ванни

Акрилові ванни — як вибрати ці вироби правильно? — Відповідь на це питання хочуть почути багато. Все більшої популярності набирають ванни з поліметилметакрилату (акрилу), що володіє самими позитивними характеристиками для виготовлення ванн і кубинок-душових, оскільки надають поверхні відмінний і довгий блиск, а тому виникає питання: як вибрати потрібний для себе варіант, без дефектів і відповідає всім потрібним вам вимогам і запитам.

Якщо ви мучитеся питанням, що краще: акрилова або сталева ванна, то відповімо прямо — акрилова ванна краще, поза всяких сумнівів.

 
 

Плюси і мінуси

Якщо і ви вирішили придбати ванну з акрилу, то потрібно відразу оцінити переваги та недоліки акрилових ванн. До безперечних плюсів відразу можна віднести:

  • акрил є відмінним звукопоглинальним матеріалом, а тому при наповненні такий ванний водою не буде шуму на всю квартиру, а буде лише тихий глухий звук;
  • акрилові ванни (зрозуміло, в залежності від свого розміру) набагато легше чавунних або сталевих — від 20 до 45 кг., а це, безперечно, полегшує установку або транспортування таких ванн;
  • на акрилової поверхні (через хімічну її особливості) практично зводиться до нуля така проблема, як поширення бактерій, що завжди важливо для будь-якого виробу, постійно контактує з водою;
  • чаша акрилової ванни завжди тепла на дотик, що забезпечується за рахунок низької теплопроводимостью акрилу, а це величезний плюс для тих, хто любить приймати душ (особливо в холодний осінній або зимовий ранок).
Таким чином, всі переваги акрилової ванни задовольняють будь-якого шанувальника комфорту. Однак потрібно згадати і про недоліки ванн їх акрилу. Вони, на жаль, також мають місце бути. Прати, замочувати речі в такій ванні ні в якому разі не можна, оскільки поверхня з акрилу вкрай чутлива до будь-якого зовнішнього механічного впливу й легко дряпається. Тому і ставити в таку ванну відра (особливо металеві) украй небажано. Курити у ванні з акрилу (це порада для любителів «посмоліть», приймаючи ванну) також категорично неприйнятно, оскільки акрилова поверхня може легко оплавитися від невдало впала на бортик запаленої сигарети або іскри від неї.
 
 

Процес вибору акрилової ванни

Безумовно, що при покупці акрилової ванни, як і будь-якого іншого товару, було б непогано проконсультуватися з фахівцем в галузі сучасної сантехніки. Але така можливість є ні у кожного і далеко не завжди. А тому ось кілька моментів, на які потрібно звертати увагу при купівлі ванни з акрилу.

  1. Не соромтеся вимагати у продавця всі сертифікати і роз’яснювальні документи на ванну і ретельно їх прочитайте.
  2. Уважно перегляньте куповану ванну на світло. Акрилова ванна складається адже не лише з самого акрилу, але і з жорсткого каркаса і декількох шарів ДСП. Якщо ванна якісна, то вона не повинна ніде просвічувати. Просвічує? Фуфло і брак! Таку купувати немає ніяких причин.
  3. Вкрай уважно огляньте зріз ванни. Якщо продавець клятвено вас запевняє, що всі 8-мм товщини ванни найчистіший акрил, але ви візуально спостерігаєте більш 2-х шарів, то одягніть цю ванну на голову продавця. Перед вами банальна ванна з пластику, просто покрита поверху акрилом.
  4. Спробуйте продавити середину ванни натисканням пальців. Якщо тактильно відчувається отаке «гуляння», то каркас ванній вкрай низькоякісний, маємо серйозний виробничий брак і таку ванну купувати не можна ні в якому разі.

Яку акрилову ванну вибрати? Зрозуміло ту, яка задовольняє вас своєю формою, розмірами і кольором. Але при цьому якісну, яка дійсно зроблена з акрилу і не має грубих виробничих дефектів.

 

Виробляємо установку

Установка акрилової ванни не представляє собою великої труднощі. Тому якщо ви ламаєте голову над тим, як встановити акрилову ванну, то розслабитеся. Її вага, як говорилося вище, набагато менше, ніж чавунних або сталевих. Це раз.

реклама

Підводка слива, герметизація зазорів або щілин (якщо вона встановлюється впритул зі стіною) не відрізняється від стандартних, а система балансування і твердого якісного кріплення на підлогу ванної кімнати у багато разів полегшується за рахунок її вагових показників, особливостей акрилу і простоти в установці. Таким чином, концепція «акрилова ванна своїми руками встановлена», є не міфом, а доступною кожному справжньому чоловікові реальністю.

 

Спростовуємо міфи про акрилових ваннах

Часто доводиться чути, що ванни з акрилу не відрізняються довговічністю, в них швидко остигає вода і вони стійкі до будь хімічним речовинам.

По-перше, якщо ви забезпечите належний догляд за акриловою ванною, то вона прослужить вам років 20. Мінімум.

По-друге, вода в ваннах з акрилу має відсоток остиваемості всього лише 1 градус за півгодини. Для порівняння — в чавунній ванні вода остигає зі швидкістю 1 градус на 5-7 хвилин.

По-третє, краще уникати попадання в акрилову ванну таких речовин як клей, лак (навіть лак для волосся) і ацетону. І вже, поза всяких сумнівів, ванну з акрилу потрібно дбайливо оберігати від будь-якого термічного впливу — запалена сигарета, сірник, іскри і т.п. Якщо ви дотримуєтеся необхідні умови і вибрали правильний засіб для чищення акрилових ванн, то ваша ванна з акрилу прослужить вам вірою і правдою дуже довгий час.

 

Догляд за ванною з акрилу

Напевно, младообладателі ванн з акрилу ламають голову над питанням, яким засобом мити акрилову ванну. А адже тут немає нічого складного — акрилові ванни дуже прості в питаннях догляду за ними. Ванну з акрилу досить піддавати регулярним ополіскуванню теплою водою після кожного прийняття душу або ванни.

Також можна періодично її протирати губкою або м’якою ганчіркою з щадними миючими засобами, до складу яких не входять абразивні частинки. Чим мити акрилові ванни?Найкраще спеціальними м’якими пенномоющімі засобами або звичайним (так-так!) Пральним порошком. Для збереження довгого блиску ванни з акрилу досить обполіскувати її регулярно теплою водою.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *