Перегородки з гіпсокартону своїми руками

реклама

Перегородки з гіпсокартону своїми рукамиГіпсокартон — це стійкий і довговічний матеріал, який виготовляють з двох складових: картону та гіпсу. Обидва ці компоненти є екологічними матеріалами, що не містять ніяких хімічних добавок, а тому робити обробку гіпсокартоном можна навіть в приміщеннях, створюваних для людей-алергіків. Гіпсокартон стійкий до займання і повністю відповідає вимогам пожежобезпеки.

Завдяки цим властивостям гіпсокартон є унікальним будівельним матеріалом, легким в обігу і установке.Отделать їм приміщення можна без великої праці і особливих фінансових затрат в дуже короткі терміни.

реклама

З листом гіпсокартону працювати дуже просто. Перед роботою спочатку необхідно встановити несучий каркас, який кріплять до стіни, підлоги і стелі. Для обробки вже існуючих стін при крайній необхідності можна листи гіпсокартону навіть наклеювати прямо на стіну. Це також, окрім економії часу, дозволить вивільнити близько 3 см простору, які забирає при установці металевий профіль.

Перед установкою гіпсокартонових листів потрібно переконатися, що всі зрізи з боків аркуша були ідеально рівні. Це необхідно для того, щоб листи при установці добре стикувалися між собою, не залишаючи некрасивих зазоров.Лісти також заздалегідь готують до установки, вирізаючи на них всі необхідні отвори, наприклад, для розеток. Потім їх робити буде дуже незручно.

Установка листів гіпсокартону вчиняється вертикально. Кріплення виробляють саморізами по металу, ними кріплять листи до профілю через рівні проміжки довжиною в 25 см. Самонарізи краще взяти на 2,5 см. З метою огородження гипсокартоновиє стіни від механічних вібрацій, які передаються їй від стін і стель, підошву профілю по периметру обклеюють спеціальною стрічкою, що складається зі спіненого матеріалу. Таке обклеювання не займає надто багато часу, але при цьому дуже добре допомагає запобігти появі тріщин на перегородці з гіпсокартону, продовжує термін її служби, підвищує шумоізоляцію, а також робить обробляти приміщення тепліше.

Бригада з двох чоловік легко зможе обробити за один день приміщення середнього розміру, що не має будь-які складні кути або виступи. Перед подальшими роботами на стінах з гіпсокартону, потрібно дати профілем відстоятися дня два після складання.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *