Переваги дерев’яних вікон

реклама

Переваги дерев'яних віконЩе кілька років тому безумовним лідером серед віконних конструкцій були металопластикові вікна, які мають тривалим терміном служби при демократичній ціні і високому рівнем герметичності. Однак розвиток технологій призвів до того, що технологи змогли створити сучасні вікна, які позбавлені основних недоліків традиційних дерев’яних вікон (горючість, гігроскопічність), при цьому володіють своїм основним перевагою-натуральністю. Також варто відзначити і унікальні властивості деревини, завдяки яким в приміщенні з такими вікнами завжди приємних і затишний мікроклімат.

Сучасні дерев’яні вікна значно відрізняються від традиційних, які ми звикли бачити в будинках наших батьків. Вони виробляються з високотехнологічної багатоетапної технології, в процесі якої деревина піддається цілому ряду видів обробки: сушіння, фарбування, захист від гнилі та багато інших.

реклама

Якщо порівнювати дерев’яні вікна з пластиковими, то варто відзначити, що вони позбавлені основного їх недостатка.Проблемой пластикових вікон є порушення вентиляції приміщення, через що на стінах і вікнах часто з’являється конденсат. Дерев’яні вікна мають у своїй структурі, через які свіже повітря в необхідній кількості проникає в приміщення. Також варто відзначити і натуральність матеріалу, яка є важливою перевагою для сучасного споживача. За всім іншим характеристикам дерев’яне вікно відповідає всім вимогам, що висуваються до світлопрозорих конструкцій для житлових приміщень: високий рівень тепло-і звукоізоляції, довговічність, надійність і т. д.

Перевага у пластикових вікон всього одне — більш доступна вартість.

Дерев’яне вікно — це основний конкурент вікна пластиковому, адже таке вікно, незважаючи на доступну вартість, має цілий ряд недоліків. Воно порушує природну вентиляцію приміщення через повної герметичності конструкції. Для споживача це відображається в порушенні мікроклімату в приміщенні, а також випадання конденсату на вікнах і стінах. Також пластикові вікна мають низьку ремонтопридатності і вибагливі у монтажі, чого не можна сказати про натуральні, міцних і надійних дерев’яних конструкціях.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *