Переваги металопластикових вікон

реклама

плюсы пластиковых оконНові технології дуже швидко проникають в наше життя. Це стосується також і нових будматеріалів і конструкцій. Саме тому на сьогоднішній день металопластикові вікна практично замінили вікна з інших матеріалів. Це відбувається не тому що це модно і привабливо, адже нові вікна з гарного дерева багатьом подобаються більше ніж «звичайне біле пластикове вікно».

реклама

Дерево було, є і буде екологічно чистим продуктом, і це його основне достоїнство. Але на сьогоднішній день підприємства з виготовлення профілю досягли такого рівня, що виготовляють його з абсолютно нешкідливих матеріалів. І як перевага, пластикові вікна не вимагають копіткого догляду за ним, чого не можна сказати про дерев’яному вікні. Для того щоб зберегти пластикове вікно в первісному вигляді, необхідно тільки іноді протирати його засобом для очищення, що не містить розчинників і абразивних речовин. А ось дерев’яні рами постійно потребують складній обробці, на яку часто йдуть дуже великі витрати. При виготовленні дерев’яної рами неможливо уникнути наявності всіляких сучків і тріщин, що з часом призводить до гниття дерев’яної рами з подальшим руйнуванням. В основному не допомагають зберегти дерев’яні рами і регулярні покриття лаком і фарбою. А адже вартість металопластикових вікон в кілька разів дешевше, ніж таких же вікон з якісних порід дерева. Це лише завдяки технології виготовлення, яка вимагає набагато менше витрат, ніж необхідно для обробки дерева. 

Якщо говорити про термін експлуатації металопластикових конструкцій, то він значно більше, ніж дерев’яних. Та й зовнішній вигляд їх, як виявляється, з роками залишається таким же, як при покупці. 

Прекрасна герметизація металопластикових конструкцій дозволяє забути про такі явища як холод і протяги. Завдяки їй же звукоізоляція також не викликає нарікань.

реклама

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *